Skocz do zawartości

GRUPA KALISKO-OSTROWSKA cz.III


omi30

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Nie oglądałem reportażu, ale prawdopodobnie chodzi tu o rajd PTTK, który odbył się w sobotę 25.09.2004. Tak sądzę, bo przed tym rajdem dzwoniła do mnie dziennikarka z Życia Kalisza z prośba o pomoc przy przygotowaniu artykułu o linii.
Tak czy owak dobrze, że choć coś zaczyna się dziać wokół tej linii.

Teraz z innej beczki. Czy grupa ma może czas w niedzielę na jakiś wypad w teren?

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nowe fotki z wypadu
http://www.odkrywca.pl/index1.php?action=forum&iletab=jedna&sub=pokaz_watek&id_forum=2&ktory=122584#122584


Mariusz mam prośbe zapomnialem wziąc z tego wora naszych klamotów podasz mi je przy okazji tylko wrzuc je do elektrolizy!!!!!!!!!!!
bede ci wdzieczny i zalóż nowy wątek o grupie !!!!!
zrob tez elektrolize tej pochewki od mauzera bo mam do niego bagnet!!!!
pzdr marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeżeli nie mamy pewnego miejsce, to nie ma co ryzykować. Póki co mamy miejsce pewne, które nie zostało przeszukane przez nas w całości.
Ale to moje zdanie.
Passy. Prosimy, abyś wyraził też swoje konkretne zdanie. To pomoże w podjęciu decyzji.
Omi ty też napisz swoje zdanie.
Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do kontynuacji poszukiwań w Ostowie.Ostatnie fanty powinny postawić na nogi całą grupę.Co do poszukiwań w okolicach Sieradza to sądzę,że okolice Belenia i Strońska są już mocno spenetrowane.Mnie interesuje przeciwnatarcie 4 batalionu strzelców w dniu 5 września pod Glinnem,ale to najpierw trzeba rozpracować turystycznie.
Pozdrawiam.
Kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2004-01-16 22:37:00 rozmawialiscie na temat gaza 51 i pojawił sie chewrolet g71 za którym stała nysamozecie mozecie mi powiedziec gdzie ten chewrolet sie znajduje!!!!

pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiemy kolego NIEZALOGOWANY gdzie on jest jak mogłeś przeczytać w poście on tam był".

To co Panowie jutro na w Ostrowie na Shelu?
Kowal i Darek jedą na rajd do Odolanowa, Dykta z wiadomych względów na razie nie może. Tak więc z Kalisza, chyba będę sam tym razem.

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie