Skocz do zawartości

GRUPA KALISKO-OSTROWSKA cz.III


omi30

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz a kiedy jedziesz w niedziele???
Jak by coś nie wypaliło to jestem chętny na to miejsce w samochodzie mam cały mundur i giwere ..........A czy ty sie przebierasz??? i w jakiej grupie bedziesz?
Ja jestem w zandarmrii polowej...
Pozdrawiam Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Mój telefon - (43)8293731 lub komórka 603380453.Można też dzwonić na nr (43)8293597.Aktualne 24h/dobę,ale bez przsady - czasami śpię.Jeżeli odbierze ktoś inny,to proś do telefonu Kazika.Passy to mój nick z allegro i możesz
usłyszeć,że tu takiego nie ma.
Pozdrawiam.
Kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to taka cisza zapadła?Czyżby wszyscy byli przytłoczeni wrażeniami znad Bzury?Według mnie impreza ilościowo chyba dwukrotnie większa niż w roku ubiegłym,ale bardziej statyczna.Przypominam,że w piątek jadę na zlot do Torunia i mogę kogoś zabrać.Transport w obie strony gratis.
Pozdrawiam wszystkich.
Kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Toruniu odbędzie się XX Międzynarodowy Zlot Poszukiwaczy Skarbów.Pisałem już o tym w poście 6 września.Szczegóły możesz przeczytać na stronie Odkrywcy w dziale Ogłoszenia w rubryce Integracje.Jest tam cały program.Więcej nie piszę,bo mi znowu administrator wykasuje jako reklamę.
Pozdrawiam.
Kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie