Skocz do zawartości

Miejscówka - Karczma


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, dobry pomysł tylko jest jeden problem. Delikwent wyglada na nadzianego więc nie wiem jaka kwota by go interesowała. Sądze ze podbije kazda stawke i zacznie węszyć w tym duże skarby które spoczywaja w jego skrawku pola. Lepiej chyba bedzie jak zaczekam. Moze zmieni sie własciciel lub pojde na całośc i wykorzystam uroki życia nocnego;)).

++++++++++Pozdrawiam+++++++
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

MENZIOR przyjacielu :) Tak bardzo chciałem mieć też taki medalik, że moje małe modlitwy zostały wysłuchane, no chyba niezbyt pilnie się modliłem, bo wczoraj moim oczom ukazał się także św Benedykt :) Wersja trochę bardziej współczesna, ale jest :) Radość ogromna! Także pilnuj siebie bratku, bo nie pozostaję w tyle z fantami :P Odezwij się na priv to gdzieś wyskoczymy za tydz. Może Piątek 02.05 ?;>
.
.
.
CirrusCX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cirrus, ja mam podobny medalik. Takie medaliki były kiedyś (7?, 8? a może i z 10 lat temu) dodawane do lokalnej gazety w mojej miejscowości. Produkcja masowa. Mój jest chyba z wytworzony z mosiądzu i różni się drobnymi szczegółami od Twojego. Myślę, że Twój medalik pochodzi z podobnego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie