Skocz do zawartości
  • 0

zabronione jest?


Czarek

Pytanie

mam małe pytanie co do adminów w związku z ogłoszeniem które zawitało-co powiecie Panowie-znajdzie się coś dziwnego zrobi zdjęcie na miejscu i co?może ktoś pomoże i powie-zostaw to facet zakop wyrzuć nie kombinuj nie kuś się -uważam że lepiej by było jakby można było wyjaśnić przy pomocy znawców swoje wątpliwości -znajdujemy różne rzeczy jeśli mamy podejrzenie ze to np.zapalnik...czemu ich nie rozwiać?moim zdaniem uratowałoby to zdrowie wielu z nas w tym młodszych kolegów którzy sami często nie wiedza co z ziemi wychodzi...oczywiście można uznać że najlepiej robić-nie wiesz co to nie bierz-ale kogo nie będzie kusić żeby wyjaśnić co za skarb"dziwny z ziemi wyszedł?myślę że zakaz zaowocuje zakamuflowanymi postami w stylu-a co to jest czy może zrobić kuku i tyle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

Bocian jasno napisał, że wszystko po staremu. Odkrywca" się zabezpiecza i to wszystko. Powstał bezsensowny zakaz jako odpowiedź na nasze bezsensowne przepisy. Kilka wątków trzeba czasem usunąć by zachować pozory a reszta bez zmian. Nikt z nas nie kopie, bo jak wiadomo kopanie jest zabronione. Tak więc te zaostrzenia nie dotyczą nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... Dziwne zakazy trochę... Choć z drugiej strony - nie ma co się dziwić adminowi. Wszystko pewnie wynika po części z nowego prawa prasowego, które strony www traktuje jako dzienniki - potrzebny jest więc redaktor naczelny - odpowiadający za wszstko - też za posty na forum. Jednak z punktu widzenia wolności - źle się dzieje w państwie duńskim".
Co do obowiązku zamieszczania nazwy przedmiotu w tytule postu - zawsze mnie wkurzało, że tego ludzie nie piszą. Jednak mamy tu do czynienia z pewnym paradoksem: dział identyfikacja dotyczy właśnie rzeczy, które nie wiadomo, czym są. To samo dotyczy niewybuchów - może się zdażyć, że ktoś naprawdę nie wie co znalazł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee...leżało sobie na samym wierzchu na skibie...czasem sprawiało wrażenie lewitacji;)tylko chyba z 5% należało do Państwa....właściwie to sama rdza była bo leżał czubkiem w dół...ale mogę zebrać ją w woreczek i oddać jeśli to dobro narodowe:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam!
Proponuję obejrzeć ten film:
http://www.youtube.com/watch?v=yjGYNsgqrTg&feature=related

może trochę nie na temat, a może...?

W Polsce to pewnie nie nakręcimy takiego filmu z okolic Bzury, Mokrej, Helu,Tomaszowa,a gdyby?? to jaki podład muzyczny? hm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewypałem też można nazwać pustą skorupę po pocisku, które wielu z nas znajduje na złomach, czy wykopuje.Teoretycznie jeśli pierścień ma bruzdy po wystrzale to jest niewypał bo nie wypalił, a praktycznie bezpieczne.Szanuje moderatorów i tych co ustalają co można pokazywać, a co nie, ale dla mnie raczej powinno być po prostu zabronione pokazywanie tego co jest prawnie niedozwolone.Z tego co mi wiadomo można posiadać skorupy po pociskach, czy nieużyteczne góry" zapalników, które z tego co wiem były używane tylko raz i po detonacji są bezpieczne.Jeśli ktoś chce identyfikować niewypały to polecam forum:

[usunięto link promujący serwis www]

tylko jak wiadomo można zidentyfikować, ale nie pytać jak się rozbraja, nie wolno umieszczać zdjęć z niewypałami w rękach.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Bocian 15:34 28-02-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurczę o tym nie pomyślałem...jo....napewno siły powietrzne-zagarnąłem mienie państwa-aaaa....jutro w akcie skruchy wymaluję na fancie szachownice i oddam na najbliższe lotnisko wojskowe;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Czarkiem. Idac do lasu ze sprzetem bierzemy pelna odpowiedzia;nosc za to co znajdziemy i co z tym zrobimy. Nie mamy dziesieciu lat i wiemy czym sie zajmujemy. Ta strona nie jest o hodowli owiec. A kolega Bocian powinien przejsc na wczesniejsza emeryture. Z powazaniem- czytelnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanie co do adminów w związku z ogłoszeniem które zawitało-co powiecie Panowie-znajdzie się coś dziwnego zrobi zdjęcie na miejscu i co?może ktoś pomoże i powie-zostaw to facet zakop wyrzuć nie kombinuj nie kuś się -uważam że lepiej by było jakby można było wyjaśnić przy pomocy znawców swoje wątpliwości -znajdujemy różne rzeczy jeśli mamy podejrzenie ze to np.zapalnik...czemu ich nie rozwiać?moim zdaniem uratowałoby to zdrowie wielu z nas w tym młodszych kolegów którzy sami często nie wiedza co z ziemi wychodzi...oczywiście można uznać że najlepiej robić-nie wiesz co to nie bierz-ale kogo nie będzie kusić żeby wyjaśnić co za skarb"dziwny z ziemi wyszedł?myślę że zakaz zaowocuje zakamuflowanymi postami w stylu-a co to jest czy może zrobić kuku i tyle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tworząc własną strukturę serwisu - będziesz miał prawo do ustalania zasad - jako Właściciel i Gospodarz...
również będziesz miał Wolność Wyboru o czasie przejścia na emeryturę...
Zrób to...
Ot tak po prostu - zrób...
A Nam - jak się będzie podobało - to może zajrzymy, nawet coś napiszemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie