Skocz do zawartości

Przedmoście Maciejowickie" 27 kwiecień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam. Chcialbym podziękowac w imieniu organizatorów(GRH Kozienice, Towarzystwo Miłośników Ziemi Kozienickiej, Biblioteka Publiczna w Kozienicach oraz władz) wszystkim przybyłym Grupom i Stowarzyszeniom Historycznym , które wzięły udział w przedsięwzięciu: PRSH D.O.K-Przemyśl, SRH 51pp Iłża, Feldgendarmerie Iłża, GRH Batalion Tomaszów, GrH Wilki", GRH Lubartów, SGO Narew", Pionierbatalion42, Wolnym strzelcom", ułanom z Garbatki i Ciepielowa. W szczegónlości składam WIELKIE PODZIĘKOWANIA: OKEJOSOWI WRAZ Z PILOTEM, GRH LUBLIN; obydwu sekcjom z Krzyśkiem Hegemonem" na czele, SRH WRZESIEŃ 39" z Kuczim" i Gładkym na czele, oraz PIONIEROM 40pp pod dowództwem Wieśka. Jako autor scenariusza mam świadomość że były pewne potknięcia ale na przyszłość będziemy je eliminować.
Pozdrawiam: Grzegorz Kocyk vespazjan@op.pl
Kozienicka Grupa Rekonstrukcji Historycznej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samolot bardzo przeprasza że po tych 260 nabojach ledwo ledwo dymił... poprawię się nastepnym razem. A tak w ogóle to czarne krzyże znowu nad Polską...

Także - bardzo fajnie mi się nad Wami latało, się pisze na następny raz, poproszę tylko o dłuższy scenariusz, bo w tak latając Wami te pieć minut - w sumie spędziłem w powietrzu ponad dwie i pół godziny.

pozdrowienia dla wszystkich uczestników

Kuba

PS Okejos - dawaj ten klip z serią z samolotu... ja już go widziałem, no normalnie lepsza niz na Szeregowcu..."
Aha -I szczegóne pozdrowienia dla tych dwu chłopaków z Wrzesnia 39" których rozwaliłem z działek. Z powietrza wygladało to bardzo realnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu SGO Narew/Pionier Batalion 42 dziekujemy organizatorom za zaproszenie na bardzo udaną rekonstrukcję.Wszystko było jak trzeba tak trzymać.
Ponadto miło było spotkac ponownie znajome twarze i spedzić miło czas przy wojskowym ognisku.Pozdrawiamy wszystkich uczestników zwłaszcza dziewczyny z służby kobiet!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba czy ty startowałeś dziś z okolic Piotrkowa ?
Bo wracając z wesela na kacu zajechałem z przyjaciółmi do Opactwa Cystersów w Sulejowie i doznałem szoku. Zwiedzam sobie, troszkę się jeszcze w głowie kręci ... słoneczko praży i ogólnie cudnie. Patrzę sobie na wspaniały romański kościółek a tu co ... ? Dosłownie niemiecki samolot na mnie zapikował ... hehehe ...

Wpierw mi się wierzyć nie chciało, ale że miałem aparat to dla pewności cyknąłem parę fot z przelotu ... Samolot jakiś znajomy, więc od razu pomyślałem ... Kuba ! ;)

Nadleciał nad Opactwo z południa, wzdłuż rzeki niemalże. Przleciał nad nim niziutko, doskonale było widać niemieckie krzyże, co wprawiło w niezłą konsternację wszystkich skacowanych weselników. Po przelocie udał się na płn-zach. Wedle czasu na fotkach to była 14:27 dziś w niedzielę.

To jak to byłeś Ty Okaul ?? :)
Pozdrowienia od Kaniowskich ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie