Skocz do zawartości

Czterej pancerni i pies" w GW"


grzeb

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś nie zdążył obejrzeć pierwszych odcinków Czterech pancernych i psa" nadawanych w TVP 2 w poniedziałki i wtorki, to mam dobrą wiadomość. Co sobotę z Gazetą Wyborczą" będzie mozna kupić film na DVD w cenie 6,49 zł (cena z gazetą).
Już 09 lutego 2008 r. 1 płyta, wraz z dwoma odcinkami :
ałoga" i Radość i gorycz"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gazeta Wyborcza" prezentuje nową kolekcję filmów DVD - Czterej Pancerni i pies" (wersja kinowa w reżyserii Andrzeja Czekalskiego i Konrada Nałęckiego).

Kolejne odcinki kultowego serialu ukazują się co sobotę, od 9 lutego 2008 r. Seria składa się z czterech płyt DVD, każda z płyt zawierać będzie dwa odcinki przygód załogi Rudego 102

Daty edycji:

- 9 luty 2008 - odcinek 1) ałoga", odcinek 2) Radość i gorycz"

- 16 luty 2008 - odcinek 3) Gdzie my, tam granica", odcinek 4) Psi pazur"

- 23 luty 2008 - odcinek 5) Rudy, miód i krzyż", odcinek 6) Miód"

- 1 marca 2008 - odcinek 7) Rozstajne drogi", odcinek 8) Brzeg morza"

Cena Gazety Wyborczej" z płytą 6,49 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc kilkuletnim szczeniakiem byłem fanem serialu... Nosiłem spodnie szariki" - polskie jeansy" z płócienną naszywką przedstawiającą najczęsciej Szarika, czasami Janka, bywało, że cała załogę.
Potem dostałem amerykańskie Rifle" od wujka z Kanady, żołnierza II Korpusu walczącego pod Monte... Wcześnie poznałem co to jest różnica...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Puściłem se odświętnie 4ech przeciwpancernych" z GW, a tu totalna podpucha! To jest jakaś maksymalnie okrojona wersja! Nie ma połowy wątków, a całość kończy się na zdobyciu Oksywia!
Oszuści! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W ostatnią niedzielę tj. 04 maja br. na kanale TV 4 o godz. 08:30 zostały wyemitowane dwa pierwsze odcinki Czterech pancernych i psa": ałoga", Radość i gorycz". Wszystko wskazuje na to, iż będą także i następne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie