Skocz do zawartości

Wilhelm Gustloff utonie jeszcze raz na ekranach telewizorów


bolas

Rekomendowane odpowiedzi

ok. Widze że was nie przekonam, każdy widzi po swojemu. Nie za bardzo rozumiecie, albo nie chcecie zrozumieć tego co napisałem, trudno.Ja i tak uważam że niemcy takimi filmami robią z siebie męczenników II wojny światowej. I nie wmawiajcie do jasnej... że naród niemiecki to biedni ludzie, których wredny hitler" wplątał w wojnę.
P.S.
Nie chce być złośliwy, ale te wasze nicki dają wiele do myślenia.HI HI. Jakieś takie kojarzące się, sąsiedzkie"
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którego tobie wulfgar zdecydowanie brakuje
Tylko na tym forum chorobliwy fascynat niemiecką militarystyka
moze obrażać mlodego człowieka przyrównując go do organizacji komunistycznych faszystów
Forum słuzy do wyrażania własnego zdania a nie narzucania go inwektywami innym
twoi idole wulfgar nawet w dzisiejszych czasach zrobiliby z ciebie co najwyżej wycieraczkę do butów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego parowóż nie ma co się denerwować, kimś kto nie ma pojęcia o czym pisze. Jedni fascynują się wielką rzeszą, inni wielką rosją, ich sprawa. Jedno mnie tylko zadziwia, dlaczego co niektórzy, germa-nicki tak twardo bronią niemieckiej propagandy wybielającej naród niemiecki.Szkoda słów.
P.S.
Kiedyś spotkałem takiego typa w niemieckim mundurze i po krótkiej rozmowie stwierdziłem, że nie rozróżnia on faszyzmu, od patriotyzmu. Na szczęście był to tylko jeden na kilkunastu , których znam( mam na myśli rekonstruktorów wojsk niemieckich). Pozdrawiam wszystkich, nawet polskich niemców "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tombak, przyjacielu dziekuje ci za pozdrowienia (bo chyba do mnie sie sie to tez odnosi). jak widze jestes bardzo zatwardzialy w swoich pogladach. jak ktos wyzej napisalo moze bylbys bardziej zadowolony gdybys zobaczyl film niemieckiej produkcji w ktorym sceny tonacego Gustloff pomieszane bylyby z selekcja w oswiecimiu. ale z drugiej strony to kto ma krecic takie filmy?? hollywood?? komercha z ladnymi buzkami gwiazdorow?? nie bardzo rozumiem o co ci chodzi...
film jest zrobiony uwazam niezle pokazuje co i jak bylo, moze z malym watkiem fantastycznym" (patrz obermatt z funkstelle gustolff) i wydaje mi sie ze nie ma nic wspolnego z propaganda.

P.S.
a moj nick zostaje takim jakim jest-nie znasz historii jego powstania,a jednym ruchem reki wpychasz mnie w szufladke do ktorej nie bardzo pasuje.
zdrow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie