Skocz do zawartości

Dzisiaj w Łodzi Moto Weteran -Bazar


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Racja.
A tak a propos Bazaru to mam pytanko małe. Ktoś ze stałych bywalców powinien wiedzieć. Pewien facet z Łodzi, można by rzec mieszkający po sąsiedzku do mnie miał przez długie lata na posesji pod chmurką NSU Kettenkrafta. Rdzewiał tam u niego latami, kupił go chyba w latach 70-tych w Bieszczadach gdzie służył jako ciągnik do zwózki drewna w górach. Oglądałem go parokrotnie jako młodziak dokładnie facet nie robił problemów jak się zagadało, stał zresztą tuż przy bramie. No i w końcu sprzedał go na Bazarze podobno, chyba w końcu lat 90tych. Zawsze miałem nadzieję że bedzie mnie kiedyś stać na tą ciekawostkę ale do tamtej chwili się nie dorobiłem tyle....:)

Może ktoś z forumowiczów wie czy pozostał w jakiejś Polskiej kolekcji czy też poszedł gdzieś dalej z ręki do ręki. Może nawet jest w posiadaniu kogoś z forum? Powinno się komuś o uszy obić wsumie była to pewnie nie lada gratka na giełdzie i nie tak dawno.
Tak z ciekawości pytam bo tyle lat go oglądałem,pod nosem prawie stał.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.
Niestety (a może i stety) nie byłem na tym motobazarze, słyszałem jakieś opinie,że sprzętowo (chodzi mi o mocno-weterańskie motocykle i częsci do nich),to było fatalnie. Podobno przez to uszczelnieni wschodnich granic nie było handlarzy ze wschodu.. ogólnie drogo i mało ciekawych fantów.Czy ktoś z forumowiczy-motocyklistów może potwierdzic albo zdementowac te newsy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od znajomego dowiedziałem się że facet sprzedał na Bazarze napewno.
Nie był tam żadnym kolekcjonerem, poprostu kiedys kupil jako ciekawostkę, nie miał pomysłu przez lata na niego, przez jak nic 15 lat stał pod chmurką.Wiedział że mu tylko wartość wzrasta. Pamiętam go jak dzis, w obłażącej niebieskawo zielonej farbie, gumowe nakładki na gąsienice, NSU na burcie...
Szkoda, że nikt nie pamięta bo było to rzeczywiście dawno. Bazar byl chyba wtedy na stadionie kolejarza??
Może kiedyś spytam gościa, tyle że już tam nie mieszkam.
pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArekBMW,

dobrze słyszałeś i nie ma czego dementować. Jednym słowem kupa jakiej dawno nie było. Język rosyjski słyszało się tylko wśród kupujących.
Wybór części, że o motocyklach nie wspomnę, żaden. Ceny kosmiczne.
Tylko znajomi i handel z nimi przy bagażnikach aut dopisał :)

Pozdr.
Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


hehe Huku ten star 25 to czesto krazy po lodzi. Tez..parokrotnie go ogladalem,on nalezy do jakiejs ekipy remontowej zmieniajacej chodniki hehe :D .Kiedys ich tez widzialem jak poginali gazem 51...


Pozdrawiam MIQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie