Skocz do zawartości

Koszalin vol. XII


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy to degustacja była?
Znów coś przez aklamację przegłosowaliście?:)
Ma ktoś jakieś plany? W końcu choć z raz bym wyskoczył w długi weekend bo jak do tej pory tylko raz mi się udało wyrwać w tym roku ale za to na cały dzień. U mnie już jak u Wojny - ciągły brak czasu. Chyba trzeba nad rentą pomyśleć:P
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 406
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.
Pogoda służy spacerom,więc wczoraj wybrałem się nad rzekę.Ciepły wiatr,czyste niebo i długi dzień zachęcają do wędrówek.
Monetkę wypatrzyłem gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

czyżby w te ciepłe i słoneczne dni nikt nie wyruszał w teren?
Choćby na godzinny spacerek?
A może macie jakieś ambitniejsze plany łik-endowe, z ciekawością oczekuję relacji, a najlepiej fotorelacji...

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam, jestem nowy na forum i chciałem sie przywitać :) Od jakiegoś dłuższego czasu obserwuję wasze poczynania na forum. Ostatnio jakieś pustki w tym dziale, nikt nigdzie nie wyrusza w teren czy co? Przecież taka ładna pogoda. W sam raz na jakiś wypadzik..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto dzisiejsze znajdki, marne, no ale cóż, liczy sie sam wypadzik w plener, racja? A na Chełmskiej przecież nie ma na co za wiele liczyć. A tak przy okazji, wie ktoś co to za przedmiot po prawej? bo nie bardzo sie orientuje..

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie