Skocz do zawartości

Koszalin vol. XII


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 406
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Znajdziecie tam najnowsze wieści z placu przed ratuszem oraz świeży dział o monetkach zaproponowany przez kolegę BLADEGO.
Forum to zostało stworzone po to aby poszukiwacze i miłośnicy historii mieli swoje stałe miejsce w sieci.
Forum działa od niedawna i wszelkie uwagi i propozycje są mile widziane.
Pozdrowienia.

HUBAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki magnes użyć do zamontowania na trałowania? :]
są różne moce(?) i co ważne ceny ... nie chce przesadzić z wydatkiem niepotrzebnie ... na llegro są takie oznaczenia
miedzy innymi:
40x15x6
20x10x5
30x10x5
40x10x4
25x10x5
25x15x5
45x15
45x25

dzięki za ewentualną pomoc
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Za oknem deszcz ale nie taki straszny , chwila spędzona na internecie i co dziś w padło w oczko 3 Gute Pfennig 1783 A , monetka dość ciekawa .

(Wojenka ) może jakieś piwko byśmy zrobili możesz już?

A tak poza tym do reszty co wy na małe spotkanie w tym tygodniu w (Z).

pozdrawiam...J...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

jak już niektórym wiadomo - żyję. Żyję jak saper, który usiadł na minie p.piechotnej i zdecydował się wstać hi hi... i to się powtarza codziennie - może się kiedyś zahartuję hi hi.

Widzę, że jakieś konkrety się ustalają, coś się dzieje.
Namawiam serdecznie na spotkanie w Z. - niezapomniane przeżycie duchowe hi hi... i dużo zdrowia (śmiechu). Niestety ja jeszcze mam ZOMZ do końca tego miesiąca - więc będę Was wspierał mentalnie.

werewolf: co do neodymów - poszukaj na forum - są jakieś konkrety co do mocowania, wielkości, mocy i ceny...

hubal100: nie ma tyle czasu, żeby pisywać na kolejnym forum (przynajmniej dotyczy to mnie) - dzięki jednak za zaproszenie... zaglądnę pewnikiem - jednako tu jest nasza historia poniekąd, miejsce spotkań w szerszym i kameralnym gronie (to oczywiście mój pogląd)...

Jakieś konkrety z pola zwanego Rynkiem Staromiejskim?

Czytam Wojnę Iwana - spotkałem się z takim oto określeniem:
(...) Tymczasem ludzie radzili sobie ze zgrozą za pomocą czarnego humoru: ". - jakże po latach w obliczu rabowania grobów żołnierzy (różnych armii) stwierdzenie to jest nader aktualne i jednak mimo czarnego humoru - mało śmieszne.

W załączeniu mapka - Kolberg w czasach wielkich oblężeń 1758-1813.

Jeszcze raz namawiam do spotkania w Z. oraz do relacji z wycieczek i innych słów pisanych w tym miejscu.

Bywajcie - M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

ha - jakoś nikt pomimo sprzyjającej aury (do siedzenia w domu) nie ma ochoty zostawić tu kilku słów... hmm, wiem mało czasu, brak kilku klawiszy na klawiaturze, ciągle zerwane połączenia z netem, pomoc w pracach domowych i w ogóle straszny uwiąd hi hi - rozumiem.
Może wiosenna pogoda coś zmieni, może krew zacznie żywiej krążyć, może chęci przybędzie, nie tylko do relacji typu: byliśmy, 36 moniaków, 8 klamer, 36 guzików - ot cała relacja. Nikt nie żartował, nie zostawił wykrywki, nikt się nie przewrócił, w ogóle nic na tych wyprawach się nie dzieje, po prostu wychodzi sie jak do marketu, zgarnia co jest do zgarnięcia i powraca się do domów - ot filozofia (Zofia by się obraziła hi hi). Zero przygody... nic, nul... takie czasy widać.

Pozdrawiam i mimo wszystko czekam na sygnały... M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co tu opisywać pogoda okrutna nie daje wyjść w teren, po za tym grono kolegów z naszego miasta ma gdzieś wspólne wyprawy woli sama kopać i nie utożsamiać się na forum i z innymi . Co do spotkania przy piwku też tłumów nie widzę ani nie kontaktują się , to trzeba być jak inni .Ani słychu ani widu i będzie OK.

Pozdrowienia dla wszystkich kopaczy czytających forum ...J...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

na zdjęciu obok z ubiegłorocznej kolekcji strojów do prac polowych... ciekawe co styliści wymyślą w tym roku hi hi

Czyży tylko tyle, czy aż tyle znalazło się w czasie prac polowych... czyżby nie wszyscy małorolni wylegli ze swych zagród? Dyć wiosna...
Ja jeszcze na zapiecku czasami kości wygrzewam, ale przynajmniej gruntownie wyczyściłem moje rolnicze narzędzia i jak sił przybędzie zmierzę się z przyrodą i ruszę wedle trzech bucków...

Czekam na wieści z wiosennej kampanii -
dla zainteresowanych: Wojna Iwana jest wolna.

Tymczasem bywajcie - M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie