Skocz do zawartości

Koszalin vol. XII


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

Są efekty... tylko łodzi brak :) rzucając z brzegu niestety najczęściej łapią się naboje... taki w tym minus. A miejsca w których można by cokolwiek wyłowić ? :)
Każdy przypałacowy staw :) tam zawsze coś leży...

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 406
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,

a z Twojego doświadczenia - więcej militarki z takich stawów się wyciąga, czy może więcej śmiecia z epoki" (po odrzuceniu bezwartościowego złomu)?
Jak wygląda sprawa bezpieczeństwa?
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stawach przypałacowych jest wiele części maszyn rolniczych... narzędzi, gwoździ, elementów łączących belki w stodołach, elementów zbrojeniowych czasami razem z kawałkami muru... z militarki (która mnie nie kręci) wychodzą elementy broni, pociski, naboje... w leśnych stawach łatwo też i o rozrywki :| Bagnetu jeszcze nie złapałem.... marzę o szabli ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

czyli w zasadzie wyciąga się dużo złomu, (brak dyskryminacji hi hi)i każde trałowanie to wielka niewiadoma...

Szabla z wody - mułu to byłoby coś... ale traf, to byłby niesamowity fart hi hi. Prędzaj chyba z ziemi się wykopie...
ale kto nie próbuje ten w totka nie wygra hi hi
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za foto. Tego sposobu jeszcze nie widziałem:D Mam pytanie. Czy jest jakakolwiek opcja, że w Koszalinie na terenie ogródków działkowych(te w kwadracie pomiędzy drogą na Jamno i drogą na Skwierzynkę) coś sie działo podczas wojny?? Wiem, że Koszalin ucierpiał tylko z powodu wiwatowania armii czerwonej i nic się w nim nie działo, ale jedna rzecz mnie interesuje.
Pozdro:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gratuluje ładnego browarka koszalińskiego. W moim przypadku to nowy sprzęt i dogodne warunki atmosferyczne przysparzają mnie o coraz to nowe, mniejsze bądź większe powody do radości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pogoda wiosenna sprzyja spacerom choć są samotne i nie przepadam za nimi .
Postanowiłem więc troszkę pogrzebać w odległym i popularnym dla mnie internecie ,pomimo krótkiego czasu jaki miałem w Kawiarence , to też w tym co zawsze katalogu wpisując 12 EINEN REICHS THALER 1765 E , w trafiłem na dość popularną monetkę lecz mało występującą na naszym terenie co czyni nią ciekawą , przeszukując strony zastanawia mnie ilość i różnorodność monet w nim występujących więc tylko mi pozostaje po gratulować kolego( zaku ).

pozdrawiam ...J...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

camene: chyba depczecie sobie po piętach hi hi. Widzę, że tegoroczna zima zamiast śniegiem sypnęła sreberkiem ha ha, a to się dzieci ucieszą - ferie w końcu hi hi.

Może przysyłać fotki z opisami do umieszczenia na stronie HK - przeprowadzka na nowy, szybszy serwer zakończona.

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie