Skocz do zawartości

Koszalin vol. XII


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

nowy nabytek-terra 70 :)
znalazlem jeszcze taka tubke przypominajaca naboj ,choc nim nie jest.Z tego co odczytalem na spodzie(czyt.splonka) to bylo napisane Patent" i na srodku grawerka KW"
Nie wiem co to jest i czy nie ma związku z e starymi aparatami fograficznymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 406
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,

witamy na pokładzie Floriana, niechaj będzie aktywnym uczestnikiem wymiany słów...
Hmm, głowa kota (lwa) ze skrzydłami - wygląda to na jakichś uchwyt,zaczep ozdobny...

Forum owo jakoś dziwnie przycichło (po euforii rozpoczęcia działalności-słomiany zapał?) - mam wrażenie, że to TWA (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji)...

Pogoda rzeczywiście dopisuje, ale nawał zajęć niestety wygrywa... jednako mam nadzieję na jakieś wieści, relacje od innych uczestników tego zgromadzenia.

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
dariusy, faktycznie to może mieć związek ze starymi aparatami fotograficznymi sądząc po tych grawerkach, być może jest to jakiś przybornik???". Takie focio znalazłem szperając..
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Jarosławie użytkownik 12 bardzo dobrze wie dlaczego został zbanowany.Prawda Panie Jarosławie? Po tym jak pan namieszał na forum wstydził by się Pan pisać takie rzeczy.
Sam Pan pozmieniał swoje posty jak pan wytrzeźwiał a resztę na Pana prośbę sam usunąłem.
Forum nasze nie powstało po to aby robić forum Odkrywcy i temu wątkowi żadnej konkurencji ,sam tu często zaglądam i uważam że można tutaj zasięgnąć wiele ciekawych informacji.
Pozdrowienia dla wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..
zaczyna mnie wkurzać te 30 postów... Dokładnie nie wiem po co to, chyba żeby ewentualnie zniechęcić kogokolwiek nowego ...

Fajną fotkę jutro dodam, (bagnecik, i czwartkowy wypadzik) bo dzisiaj za późno żeby z aparatu zgrywał, pozdrawiam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!
jestem nowa. mieszkam pod koszalinem.znalazłam to forum zupełnie przypadkiem i tak mnie wciągnęło że zapomniałam o bożym świecie.
przeczytałam nawet posty z 2004 roku.niesamowite rzeczy kryje nasza ziemia.
interesują mnie takie poszukiwania, a właściwie nas, bo oboje z mężem zapragnęliśmy dołączyć do świata odkrywców.
niedawno kupiliśmy wykrywacz MD-3010 i pierwsze wyjście w teren to totalna porażka.nic nie znalazł, ciągle tylko piszczał i piszczał.
dziś też spróbowaliśmy i udało nam się znależć zardzewiały gwóźdź i jakieś żelastwo.
chyba ten md to niezbyt dobry sprzęt?może ktoś miał taki i może coś doradzić?
mój mąż tak sie zniechęcił do md że chce kupić coś lepszego tylko nie wiemy co? jet tego tyle i każdy zachwala swoje. może ktoś mógłby coś doradzić?garet?luxus solaris? fischer2?
chciałam tez zapytać czy jest możliwość przyłączenia sie do wypadów, które organizujecie czy jest to tylko spotkanie w zamkniętym ściśle gronie?
mój e-mail: princes1976@o2.pl
pozdrawiam wszystkich
asia



----------------------------------------------------------------------
princes1976 dziękuję za zmniejszenie liter :D i co do pytań o sprzęt to zapraszamy do działu Sprzęt poszukiwawczy"


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Hitboy64 15:21 25-05-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze grono nie jest ściśle zamknięte" ale wspólnie działa od kilku lat niewielka grupka. Jest ich zresztą więcej w naszym mieście. Jeśli macie ciekawe miejsca to sami chętnie się do Was przyłączymy:)
MD to strata pieniędzy - taka lepsza zabawka - choć przyznam, że na początku tej przygody sam zmarnotrawiłem sporo forsy na różne wynalazki. Najlepiej przed zakupem poczytać różne fora specjalistyczne - nie ograniczać się do samego Odkrywcy. No i pozostaje kwestia kapitału bo na sprzęt i kilka tysięcy można przeznaczyć.
Pozdrawiamn L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

camene trafiłeś chyba na zagłębie portfelowe he he... fajna sprawa - działa na wyobraźnię.

Spacery Wam sprzyjają czego dowodem są te znaczki, moniaki i inne drobiazgi...

tylko princes`76 bez efektów, ale nie odrazu Kraków zbudowano - trzeba uzbroić się w cierpliwość, czytać mapy (najlepiej stare), szukać źródeł - dopiero potem wyruszyć na wycieczkę z nadzieją i obrazami z przeszłości pod powiekami. Można też nieco na skróty - zaprzyjaźnić się z tymi co już pierwszy etap mają za sobą hi hi... (integracyjne spotkanie w plenerze... patrz słowa Lugera).

Ja stacjonarnie - zdeptałem spacerkiem stawek w parku, który pogłębiają - potwierdza się teoria, że do wody lądowały różności - przy brzegu, w suchym juz mule leżał kawałek koszalińskiej butelki po piwie - ma się rozumieć nie nowej hi hi...

Miło się czyta o wyprawach dalszych i bliższych - czekam zatem na wieści - bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ,że cierpliwość i wytrwałość zostaną kiedyś nagrodzone.
bardzo chętnie spotkalibyśmy się na takim integracyjnym wypadzie. wiem że trzeba uczyć się od mistrzów a Wy niewątpliwie nimi jesteście-wystarczy popatrzec na znaleziska.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Chciałbym powitać nowych na forum, więc witam wszystkich nowych których jeszcze nie znam.

Brat - fajny bagnecik!!!!!

Camene widzę, że masz cudownego farta, nie to co kiedyś hehehe, i aby tak dalej, życzę ci tego.

Mariusz - może być ciekawie w tym stawku ale tak w środku miasta z Wykrywką biegać, no w sumie czemu nie?!

Princes1976 - w kwiestii sprzętu to powiem, że sprzedajcie tego fuuuuuuuuuuuuj MD fujjjjjjjjjjjjjjjjj" pierwszej osobie która będzie chciała go kupić, to to sprzęt do zbierania monet pod dywanem w domu, ja na początek polecam ACE 250 (mój brat ma takiego i może się wypowie w kwestii tego sprzętu Florian19).

i to by było na tyle.

pozdr
Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

może w związku z nieodpartą chęcią przyłączenia się, zapoznania (princes`76) proponuję żebyśmy zorganizowali spotkanie. Tak jak to robiliśmy organizując się kilka lat temu. Bez sprzętu, może być w terenie (ognisko, piwo... kolejne zdobycie Wzgórza Brauna hi hi), a jeśli pogoda nie dopisze - gdzieś w pubie.

Zainteresowani nich dają propozycje czasu i miejsca.
(mnie nie będzie od soboty do poniedziałku).

Czekam na sygnały - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ja rownież chcialem powitac nowych na forum. Romkow bardzo mi sie podoba Twoja odznaka bo taka ładna jest:) Mi ostatnimi czasy wysło takie radio z dwoma gapami ale niestety nie chce juz grac i ktoś przewod zasilajacy odciął:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Ojoooj, gratuluje znajdki sqn! Bardzo ładne znalezisko.. które podnosi ciśnienie innym xD

Co do tego spotkania integracyjnego Panowie, i Panie, myśle ze to wspaniały pomysł! (sam jestem nowy i raczej nikogo nie znam ;p ) Jestem chętny na takie spotkanie, pasuje mi każdy dzień i każda godzina.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie