Skocz do zawartości

Koszalin vol. XII


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 406
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,

jestem zadowolony... owe nabytki" naszej małej społeczności okazały się cenne, dowcipne i radzące sobie w terenie...

Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie przebiegała w duchu wzajemnego zrozumienia, braterstwa i dobrze zrozumianego współzawodnictwa... (ptfu, to nie ta epoka i nie ta mównica hi hi)

Już padły propozycje następnych spotkań... miejsce jest rewelacyjne. Dla urozmaicenia postarajmy się znaleźć kolejne miejsce (w zapasie)...
Niestety już wiem, że nadchodząca sobota nie będzie dla mnie łaskawa... mam rodzinne zobowiązania - słowo się rzekło - trzeba obłaskawić smoki hi hi...

Pozdrawiam załogantów... M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Było fajnie, miejsce wspaniałe, tylko szkoda ze tak późno dołączyłem i szkoda ze już po innej imprezie ;p Ciesze sie także z tego że poznałem resztę ekipy Poszukiwaczy xD A skoro już tutaj widzę plany na jakiś następny wypad, to jeśli można wnieść jakąś propozycję, to czy ewentualny następny wypad w teren mógłby zaistnieć w towarzystwie naszych wykrywek? Mowa o eksploracji jakiegoś większego obszaru, kończąca się wielkim ogniskiem bądź rusztem xD Puki pogoda sie trzyma, no chyba ze narazie chcecie odpocząć :P

Pozdrawiam, Piotr..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cynsciyj" - to mi sie zawsze w goralskim podobalo hihi

Jakby ktos nie wiedzial ,na podozynkach" jest jakby jeden sektor wyjety ze stadionu ,strefa kibica czy cos.
W sumie kibolem nie jestem ,ale po meczu z Niemcami ktory tam przypadkowo spedzilem spodobalo mi sie.
Traby ,bebny ,jeden ryk...mialo to symboliczny wydzwiek.
Szkoda tylko ,ze odwet" sie nie udal hihi

Pozdrawiam der K.
PS Jakby ktos sie w czwartek wybieral ,mozna by wypic po jednym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

mecze, łeee, nie cierpię, mam na nie alergię - co innego grać, a co innego kibicować patałachom ha ha...
dlatego też nie będę w czwartek w strefie...", ale życzę miłej zabawy - tylko nie hałasujcie zbytnio po przegranym meczu hi hi (poprzednio jakichś baran latał po osiedlu z plastikową trąbką i buczał - może to ta mgła, zgubił się, albo jak statek buczał, żeby się na niego nie nadziać ha ha).

W ciągu tygodnia nie mam czasu na wyjście w teren, a łik-end mam już zagospodarowany... może w przyszłym gdzieś wyskoczę (z kimś?)...

Powodzenia dla spacerowiczów - tymczasem - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot Darłowo 2008 (23-29.06)

kto jest chętny na wyjazd zlotowy (w charakterze turysty hi hi). Ja będę się starał wystartować w sobotę 28.06 rano (prawdopodobnie PKSem) żeby obfotografować jak co roku paradę, powęszyć nieco między straganami, wypić piwko w oczekiwaniu na koncert TSA (gratka)... powrót hmm, nie wiadomo o której.

Taki mam plan na czerwiec, a na lipiec:

czy wyruszamy grupą do Bornego (14-17.08) jako uczestnicy - jak w ubiegłym roku? Może będzie nas więcej?

Czekam na sygnały - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
U mnie bez zmian. Już teraz żałuję ,ale do Darłowa nie dam rady pojechać ,będę w rozjazdach. Natomiast a Borne" jak najbardziej się piszę. Fajnie by było pojechać wiekszą grupką ,przynajmniej na dwa dni...
Pozdrawiam der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Na Borne w sierpniu chętnie się wybiorę z tak doborowym towarzystwem!!!
Darłowo -pod wielkim znakiem zapytania-chciałem już wyjechać na wakacje a tu taka impreza. Może jeszcze zostane...Góry poczekają na swojego Harnasia!!
pozdrawiam Harnaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie