Skocz do zawartości

Koszalin vol. XII


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 406
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam

(Florian19) nie czaruj znasz naszą większość byłeś już z nami nawet na wykopkach

Znajdki pierwsza klasa ,czemu mi się takie nie w trafiają ?.

Serdecznie zapraszam HUBALA z całą ekipą na pogawędek o grzebaniu .

pozdrawiam ...J...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Spotkanie ma się odbyć w formie spacerku bez sprzętu?...nie wiem czy to wytrzymam (i nie tylko ja)

Piękne fanty Panowie (i Panie)tylko pozazdrościć.
U mnie spacerki tu i ówdzie m.in po dnie stawu w parku spowodowały tylko zwiększenie oczopląsu hihi

Kolega H.ze świtą zawsze mile widziany tylko bez przyrządów miotających pociski na odległość :)

Pzdr der K.

PS. Kolega Florian19 ,mimo zupełnego braku podobieństwa do brata faktycznie jest już zapoznany"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romkow nie chcialem nikogo zdenerwowac a tym bardziej Ciebie. Nie bede juz Ci mowił kto wziął trzeci noz spadachroniarski ktorego nie ma na foto bo pewnie juz wiesz:)
Luger co za prace w ogrodnku szykujesz?:D
Florian 19 fajny łancoch tylko od czego on moze byc?;>
Pozdr.
Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, to już wiem co jest pięć, i mniej więcej kto jest pięć ;) ... xD

Nie wiem jeszcze co do kwestii 7 czerwca mój brat sie wypowie, ale prawdopodobnie z bratem mozemy mieć wieczór nie do przełozenia. A może 30 maj? piątek, tygodnia koniec i początek? i to blisko jest :D:D:D::D

Jak szanowny kolega der K. ... ja również nie wiem czy wytrzymam takie spotkanie bez swojej wykrywki, oj ciężko moze byc, ciężko...

sqn, nie wiem, mi to na jakąś tandetną bransoletkę wygląda, poszczególny element ma 3 wzorki kwiatków, nie dość długa co może być świadectwem że nosiła ją jakaś dziewczynka ( chyba ze jest niekompletna, a najprawdopodobniej jest niekompletna), poszczególne elementy porozrzucane na ok 10m2 powierzchni, co mnie zaciekawiło. być może ktoś się z nią szarpał i została zerwana??? Nic nie warte ale zawsze główka pracuje jak to sie stało, jak to było, co sie działo? bynajmniej ja tak mam ;p:P:P::P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle muszę podziękować moderatorom za posty które nie przeszły przez kreatywną weryfikację działalności tzw akcji wyszukiwania nowych forumowych troli. Sie napisałem tylko czasami ... Ale teraz mogę pisać to co chcę bez fantastycznej uprzedniej weryfikacji i zatwierdzeń, i powiem ze czuję sie takowo wyzwolony z pod władzy xDxD btw piwo lubie xD

I nie mogę się doczekać spotkania integracyjnego a co ważniejsze wymiany doświadczeń ( i pogaduch).
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

30 maja? To ja odpadam. Wyjeżdżam więc... będę wyjechany ha ha. Pewnikiem nadaży się jeszcze okazja spotkania.

Nie dramatyzujcie z tym czasem bez wykrywek hi hi... drzewiej bywało, że robiliśmy sobie wycieczki bez wykrywek i jakoś nikt z tego powodu nie zszedł ha ha...

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wojenka ,damy rade ;)
Co do spotkania to na spokojnie...data 07.06 wydaje sie byc na dzien dzisiejszy dobra.
Bedzie mozna w miedzyczasie srodkow na rozpuste w piasku poszukac ,przekonac wspolmalzonka(e) itp hihi

Pozdrawiam der K.
PS. Brak polskich znakow to nie specjalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, po mojej długiej nieobecności. Gratuluje znajdek, i oczywiście jak najbardziej pisze się na zaciszne spotkanie w dniu 07.06. pogadam z Szeryfem żeby przygotował dużo krzesełek.. ;p

a na zamieszczonym zdjęciu - srebrny czasomierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Witajcie princes1976 i Florian19.

wojna1939-po prostu okolice starej knajpy.

Spiderski-dziękuje i vice versa :)

Szkoda,że pomimo tak świetnej pogody,uroków pięknej natury i możliwości oddychania świeżym powietrzem planowane spotkanie ma się odbyć w zadymionej knajpie w której kiełbasę można uwędzić w tytoniowym dymie.

Na dzisiaj zrobionym zdjęciu widoczny nasz stawek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lewa strona starej sianowskiej za hotelem garnizonowym idąc na wschód ścieżką zdrowia w odległości około 350m jest pierwsze miejsce przystosowane do palenia ogniska(początek strumyka)lub jakieś 200m dalej w tym samym kierunku(wsch.kierunek szczyt G.CH.) na rozstaju dróg.Drugie miejsce jest mniej uczęszczane,więc powinno być więcej drzewa w lesie:)i mniej latającego npl-a.
???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tego co się dowiedziałem jest zakaz palenia ognisk na terenie lasu . Czyli ognisko w lesie odpada .

Co chodzi o porę to też 20,00 godzina wchodzi w grę nie wcześniej bo niektórzy jeszcze pracują w soboty co się tylko chwali .

Ma być to spotkanie i pogawędka o fantach oraz o przeżyciach na wykopkach .

Jeżeli jest ktoś zainteresowany spólnym wyjściem w teren to proszę na e-mail , ale jeszcze do tej pory nie było żadnego chętnego z nowych użytkowników forum Odkrywca" np: camene
, czarnykot , sqn , princes1976 i inni, i dla tego trzeba to zmienić .

Chodzi pogłoska że mam za dużego farta na wykopkach , no trudno kiedyś trzeba sprobować się przekonać na własnej skórze .


pozdrawiam...J...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

to gdzie w końcu? Na polu, w lesie czy w Zacziszu... i kiedy, i kto będzie (w końcu Zaku musi zarezerwować miejsce)... cała masa pytań hi hi.

Najprędzej będzie tak, że pojawi się stała ekipa ha ha (i będzie się dobrze bawiła). Czyżby nowych - chętnych onieśmielał Jarosław vel Fuks, a może sława i chwała pozostałych małorolnych przedstawicieli rolniczego zawodu he he... (jak zainteresowanym wiadomo puchar przechodni zawędrował w tym roku do Jarosława (za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pozyskiwania i ochrony płodów rolnych)- może więc nowym koleżankom i kolegom uda się przechwycić to cenne trofeum na następny rok posiadania. A wiążą się z tym liczne przywileje - jak choćby... ale o tym na spotkaniu ha ha...

Czekamy zatem na konkrety - szczególnie osoby, które są owe" - bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mysle ,ze dla wytrawnych (mam nadzieje ze tacy jestesmy hihi) zbieraczy plodow rolnych i runa lesnego taki drobiazg jak chrust to nie problem. A i piaskowa to chyba jedyne znane w miare blisko miejsce zdatne do palenia ognia.

Ewentualne propozycje z wiadomych wzgledow na pewno nie wyjda od lokersow" hihi

Pozdrawiam der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

no tak, ja nie zaproponuję biwaku u mnie na włościach ha ha (trawnik przed blokiem całe dnie okupuje agresywna banda... rozkrzyczanych dzieci hi hi - nie chce z nimi zadzierać) - ale może ktoś posiada na tyle pojemne (i zaciszne) tereny zielone hi hi.

W ostateczności pozostanie piaskowa, a w razie porażki pogodowej - Zacisze.

Tymczaem - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie niedoboru zabranego ze sobą ekwipunku ogniskowego w pobliżu znajduje się stacja paliw oferująca wszelakie produkty.Chrustu trzeba będzie poszukać,ale jeżeli frekwencja dopisze to się za nim nie nachodzimy zbyt wiele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie