Skocz do zawartości

Koszalin vol. XII


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

Chwała,
kimkolwiek jest nowa/y czy flatufilatykiem czy może andromimetofilitykiem (nie wykluczając morfotumiliptyka) nie mam ochoty siedzieć ciągle w Zacisznym dymie (nie mam nic przeciwko dymkom hi hi) skoro pogoda dopisuje. W przeciwieństwie do Jarosława siedzę całymi godzinami i robię na drutach, więc cieszę każdą chwilą na powietrzu... a skoro można połączyć kilka przyjemności (powietrze, piwo i towarzystwo) to dlaczego dobrowolnie mam rezygnować...

pieprzyć demokrację, mnie nie uświadczysz w Z. w taką pogodę (Z. to schronienie na jesień i zimę).

Ot tyle... i co teraz? (hi hi) - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 406
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Chwała,

Jarosławie, tam gdzie się wybieramy nie ma lasu (jest kilka drzew), jest woda... spokojnie.
Na załączonej mapce (zwinięta rusom) mniejsza kropka to zbieg ulic 4 Marca i Wojska Polskiego, duża kropa to miejsce docelowe (dawne Obermühle). Możemy się spotkać koło kasyna przy Wojska Polskiego... o której?

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha - byłbym zapomniał. Może być problem z opałem na miejscu, w związku z tym pytanie: ma ktoś przenośny ruszt (nazwa zamorska: grill)? Jeśli tak to proszę dać znać - kupię węgiel- jeśli nie to i tak kupie węgiel ha ha (coś się wymyśli)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie jutro ,07.06.
Trefny punkt przy Klubie Garnizonowym (ul. Wojska Polskiego) ,godzina 18.00
Czekamy 15 minut na ewentualnych maruderow , a pozniej wiadomo gdzie nas szukac.
Zaopatrzenie samodzielne wg indywidualnych upodoban
Pozdrawiam der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie