Skocz do zawartości

Broń amerykańska dla Rosjan


perys

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ace) zanim cokolwiek bedziesz pisal o znaczeniu paliwa podczas trafienia amunicja podkalibrowa ,to radze zebys porozmawial z ludzmi ktozy brali udzial w tamtym czasie i w sytuacji podczas trafienia .ja mialem wiele spotkan z ludzmi jak np w Canadzie z Polskimi weteranami (pancerniakami )i w USA ,Polsce .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wystarczą wspomnienia Mieczysława Borchulskiego, Michała Gutowskiego i Franciszka Skibińskiego. Charakterystyczne, że czołg cały stalowy, a po trafieniu zamienia się w snopek słomy"

Do tego kroniki filmowe - z akcji kiedy widac prawdziwe skutki trafienia czołgów. Więc wystarczy. Zachowaj rady dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak dla rozluźnienia anegdotka.
Sowiecki tankist z załogi Stuarta ogląda przydzielonego mu Thompsona i pyta komisarza brygady: Towariszcz komisar, szto eto oboznaczajet: USA?
Komisarz wyjaśnia: Uniwiersalnyj Sowietskij Awtomat;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakietnica a kim ty jesteś, żeby określać kto jest amatorem a kto nie - wyskoczyłeś znikąd i już tu wszystkich ustawiasz i wiesz najlepiej. Idź się może wystrzel.

Tak się składa że wymienieni przez mnie panowie wydali całkiem pokaźnej grubości wspomnienia. Literatura (ty sam chyba nie odróżniasz od internetu) nie pozostawiała złudzeń odnośnie dyskutowanej kwestii. Po drugie kłaniają się tu proste prawa fizyki, ale widać słabo uważałeś na zajęciach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie