Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kuba321

Szokujące wieści...

Recommended Posts

Panowie przed przeczytaniem tego artykułu zapnijcie PASY :/

Dziennik Bałtycki str. 17

Mateusz Węsierski


„Szokujące wieści docierają ze środowiska amatorskich odkrywców. Marek Zamara, człowiek z tandemu, który dwa tygodnie temu odnalazł w Unichowie (powiat bytowski) grób generała Georga von der Marwitza, pierwszego dowódcy, toczącego bitwę pancerną podczas pierwszej wojny światowej, twierdzi, że szabrownicy z Bytowa ostrzą sobie zęby na... złote zęby generała. – Pytali mnie, gdzie dokładnie leży generał, bo chcą za pomocą wykrywacza metalu „zbadać” nasze znalezisko – mówi Zamara. To nic innego jak zapowiedź poszukiwań cennych rzeczy, z którymi niemiecki dowódca został pochowany. – I nawet nie chodzi o to, że coś znajdą, bo jego szabla została wykopana już w latach 50. ubiegłego wieku. Jedyną cenną rzeczą mogą być złote zęby, bo dostojnicy w tamtych czasach takie sobie wstawiali – dodaje Zamara. Najbardziej boli fakt, że ciężko upilnować żądnych łatwego łupu szabrowników. W regionie groby niemieckich żołnierzy zostały rozkopane jeszcze w czasach PRL. Teraz organom ścigania ciężko złapać złodziei, bo robią to pod osłoną nocy. Słowa Zamary to jednak sygnał do przypilnowania grobu generała. – Prawdopodobnie nie ma tam nic cennego, ale może dojść do zbezczeszczenia ludzkich szczątków – martwi się odkrywca.”

No to ładnie dajemy przykład w Bytowskim. Nosimy już miano szabrowników. A może to nawet Panowie z Naszego forum? Ludziska opamiętajcie się!!!!!! Jak na razie jedziemy wszyscy na jednym wózku bo jakie jest prawo wszyscy doskonale wiemy. No to się teraz zdenerwowałem... :/

.
.
.
CirrusCX

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szabrownicy-hieny pytają się historyka regionalisty gdzie jest pochowany niemiecki generał,aby pozbywić zwłoki złotych zębów,brzmi to delikatnie mówiąc surrealistycznie.Mogę założyć że obok tego artykułu w owej gazetce był news o operacji plastycznej biustu jakiejś gwiazdy seriali ,a jeszcze dalej informacje o urodzeniu się cielaka z dwoma głowami.Wszystko to wiadomości których celem nie jest rzetelność ale wzbudzenie sensacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam . Jestem poszukiwaczem z Bytowa ... brak mi słów na to co zostało napisane . Pierwszy raz słyszę o jakims sensacyjnym grobie... Jestem zbulwersowany tymi kłamstwami , skoro ten gość ma doniesienia to niech doniesie kto gdzie i kiedy ... i niech opublikuje imiona i nazwiska , takimi sprawami to zajmuje sie policja i prokuratura a nei dziennikarz fantasta ... ostatnio czytałem w Głosie Pomorza jak panowie z miastka działają w takich sprawach http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071128/MIASTKO/71127032

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
po dokładnym przeczytaniu tych informacji dowiedziałem sie że o grobie było juz wiadomo w latach 50... ( a teraz lokalne gazety trąbia o tym ze to taka sensacja )
sam jestem ciekaw kto tą szable wyciągnął może on sam??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Popieram poprzednika. Pisanie o wszystkim związanym z tematem odbywa się na zasadzie takiej : dobry archeolog profesjonalista vs podły amator poszukiwacz. Oczywiście amator przegrywa. A propos organów ścigania to w naszym państwie sa aż za dobre do wyszukiwania luskowych mega arsenałów"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Są organy ścigania i organy ścigania". Kiedyś nieopatrznie zgłosiłem niewypał. Był to pocisk moździerzowy sporego kalibru. Smutni panowie przyjechali po mnie,zawieźli mnie na miejsce, a po spisaniu jakiegoś papierka jeden z nich poinformował mnie że zna gościa od tanich wykrywaczy, a że to nie jest do końca legalne, to żebym się najpierw z nim tj. z panem władzą skontaktował." Pan władza dodał że to są porządne wykrywacze wojskowe". Podziękowałem ładnie. Nie gnębili mnie chociaż na moim terenie doszło do kilku aktów wandalizmu eksploracyjnego, szeroko opisanych w miejscowej prasie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
straszne!!!
a tak serio to cirruscx, zapinj sobie pasy zanim znowu tu wkleisz jakies taki art ze szmatlawej gazety,co za brednie:-(jak ktos chce zarobic to napewno nie na malo wartych zebach jakiegos generala,co za paszkwil haha szbrownicy,leze i kwicze i jeszcze poszli w kominiarkach na glowach i z wykrywkami w lapach sie spytac czlowieka z tandemu" hehe dobre:-)
smiechowo tu:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
szmatławiec sztmatławcem, boli to, co o nas piszą. BagnetSS po kiego się odzywasz, jak nie masz nic do powiedzenia, tylko się szwendasz i mnie wk..wiasz. Sam zapnij sobie chomąto na ryj. Skończyło się Babci-sranie. Szkoda tylko okolicznych poszukiwaczy, zreszta szkoda nas wszystkich.
Ave

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo po kiego grzyba jeden z drugim się wypowiada. Chlapnie taki coś tam byle redaktorzynie, ten pstryknie mu zdjęcie i jeszcze nazwisko zapoda. Echhhhhhhhhhhh. Czy ktoś kogokolwiek upoważnił do reprezentowania środowiska odkrywców? Trzeba się od takich tanich gości odcinać grubą kreską! To oni a nie my! :(
Jestem głęboko przekonany, że zdecydowana większość użytkowników naszego forum to ludzie z zasadami, dlatego w ogóle się takimi typami nie przejmujcie :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie przejmuję się typkami, tylko tym co gazety wypisują. Nie chce mi się szukać, ale w gazetach sporo tego było ostatnio. Błędem jest myślenie - to mnie nie dotyczy. Niestety Panowie WSZYSTKICH dotyczy. Niech takiego plugawca przeczyta leśniczy co nie ma ZIELONEGO pojęcia o naszym hobby (sorki Acer tacy tez się zdarzają), nie ma z nami styczności i ma wizerunek przedstawiony na podstawie takiego SZMATŁAWCA. Jak myślisz jak zareaguje jak zobaczy Ciebie w dołku - przytoczy sobie wspomnienia z gazety - hiena, szabrownik, niszczyciel...

Brukowce brukowcami, jak komuś pasują takie bluzgi to sorry Panowie. Ja napisałem kilka miłych zdań do tego pismaka. Jak na razie to oni mają siłę ognia a wy czekacie na zmianę prawa. Ludzi trzeba najpierw WYCHOWAĆ. No chyba że mamy do czynienia z kimś pokroju BagnetSS a wtedy tylko - resocjalizacja. Pozdrawiam Serdecznie.
.
.
.
CirrusCX

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja kolego mam na to taki sposób: Dzień dobry Panie leśniczy! Jestem Pokemon i jestem wporzo gość, a te hieny o których Pan czytał, to nie są ludzie, to wilki. To byłem ja, Jarząbek, trener II kategorii :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hahahahah Pokemon to zawsze ciebie wpuszczają????!!!! Albo działasz z Acer to ciebie wpuszczają)))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie zaczailiście bazy :)))

Wasze wypowiedzi, wasze fanty, wasz śwaitopogląd jest dostateczna identyfikacją osoby na tym forum. Nikt się pod was nie podszyje chociażby dlatego, że nie zaloguje się nie znając hasła. Dlatego wielkrotnie zwracałem kolegom uwagę, że sami tworzycie opinie na swój temat, a pojedyncze opnie budują opinie całego środowiska :)

Reasumując: Cirrus i Moskit też są wporzo :)))
...a więc acer i inni nic wam nie zrobią :)
Chyba?

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam jestem poszukiwaczem z Bytowa.Jeżeli ktoś pisze ogółem, ze poszukiwacze z Bytowa rozkopali czy tez zbezczescili grób pana generała" to pisze o mnie i o moich przyjaciołach.Ludzie jezeli jesteście na tyle odważni i napisaliscie o tym to prosze o ksywy imiona nazwiska. Nie pozwole zeby ktoś pisząc ogólem o poszukiwaczach z Bytowa wpierd... mnie w ta sytuacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites×
×
  • Create New...

Important Information