Skocz do zawartości

Niemiecki Hełm


skolcio

Rekomendowane odpowiedzi

ja dziś zabieram się za pracę nad moim ,,filmowym'' hełmem. Nie chce obciążać kolegi to17071990 pracą nad kolejnymi ,,filmówkami'' :) Będę na bieżąco zamieszczał fotki z pracy nad nim.

pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
No ładnie poszła Ci robota z tymi kalkami. Spaprałeś jedynie sprawę z przygotowaniem powierzchni. Trzeba było wyszpachlować nierówności i byłoby good, ale tak czy tak ładna robota.

pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!
Jezeli hodzi o ten hełm http://allegro.pl/item304021269_helm_m40_lub_m42.html to musisz go zaszpahlowac od srodka!
Sprubuje metody z gąbka...
mam pytanie jakiej farby uzyc do pomalowania hełmu w palecie ral lub jakies modelarskiej(najlepiej pactra)
kolor hełmu musi byc zblizony do koloru feldgrau poniewaz ma byc to farba na hełm wertmachtu,farba na tych hełmach jest matowa czy pół matowa?
Prosze o szybką odpowiesć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy raz wygląda bardzo dobrze, na przyszłość zawsze jak masz nawet lekka kaszkę zaszpachluj lekko, przerób
paski na wzór oryginału o niebo lepiej będzie, ciesze się, że sprawdziła się moja gąbka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj
Do ciemnych farb ogólnie używa się ciemnego podkładu.Choć to nie jest regułą.Ja nanoszę go kilka warstw,wypełnia wtedy minimalne niedociągnięcia i wżerki.
pozdrawiam
steinar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=590345&sid=12023063260d2a17be82de7daf82d10bb6359244a3#591100 - odres do forum bodobnego ktury ja wykonałem...jest tam farma jaka można pomalować hełm niemiecki...lecz mam pytanie poniewaz jest to farba w puszce i nie mam dostępu do aerografu a będzel zostawia ślady...wjęc czym pomalowac?!?!?!?!?!?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz dwa wątki, prowadzisz te dyskusje do jakiegoś durnego celu, ile ty masz lat? te tematy tyle razy były poruszane, że szkoda gadać przeglądnij sobie forum, jeśli chodzi o hełmy niemieckie to jest chyba najbardziej popularny temat w tym dziale, robisz tutaj bałagan a twoje posty są na strasznie niskim poziomie o błędach ortograficznych nie będę wspominał, masz strasznie duży zapał do wszystkiego, ale co z tego wychodzi...? raczej nic. BARDZO BYM PROSIŁ ADMINISTRATORA O WPROWADZENIE ŁADU I PORZĄDKU, ŻEBY TEN DZIAŁ NIE ZSZEDŁ ZA PRZEPROSZENIEM NA PSY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie