Skocz do zawartości

Niemiecki Hełm


skolcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ładnie ładnie, byle do przodu czekam na dalszy ciąg tej wyprawy a co do szpachli to przypomina mi się pewien skecz kabaretowy jak to robią w Rybniku i co panie majster a majster Szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla :D"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witaj
A te nalepki to z targu w Pacanowie?(nie ubliżając jego mieszkańcom):)I to cudo trochę się świeci jakby strażak do pożaru leciał o północy.
Teraz poważnie
Weż go pomaluj matem i jeśli chcesz na nim runy to kup naprawdę dobre kalki bo te troche nie pasują.

Ja sam maluję odręcznie ewentualnie areografem.
Pozdrawiam
steinar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powieszchnia pod malowanie była słabo przygotowana. Widać nierówności i to kntasuje z idealnymi kalakami. Albo do czegoś takiego musi być idealnie pomalowany albo kalki muszą być wypłowiałe, przyniszczone. Może to tak wychodzi tylko na zdięciach, ale w to wątpie.
Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fasunek natrzeć olejem nie moczyć. Na początek natrzyj lanoliną, powinien zciemnieć wystarczająco a przy okazji będzie zmiękczony i zakonserwowany. Z dewastacją" kalek nie mam doświadczeń. Płowienie powoduje wystawienie na słońce ale tu mam obawy o szpachle.
Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie