Skocz do zawartości

Kurtki niemeckie M36


stwp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Właśnie też maiłem zamiar zamówić tą kurtkę, ale wystraszyłem się widząc ten wątek. Niestety, kiedyś popełniłem błąd i zamówiłem bluzę od Janika zamiast od sturma (kiedy miał jeszcze mundury dobrej jakości) i drugi raz błędu wolę nie robić. Tak więc z zniecierpliwieniem czekam na recenzję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Viktor w tej bluzie po lewej stronie chyba też masz krzywo uszyty kołnierz ( możesz zrobić ładne foto zapiętego kołnierza ?Więc z tego co widać kolega duff" też ma ten sam mankament , i wygląda na to że ktoś spaprał wykroje . Szkoda że kołnierze są też trochę flakowate " .Ja już zostawię to bez komentarza bo szkoda się denerwować - po prostu wieje ostatnio od Sturma ładną tandetą i tyle . Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kołnierza - to, że jest krzywy najczęściej spowodowane jest złym wszyciem haftki z jednej strony. Trzeba rozpruć, wszyć haftkę od nowa na odpowiedniej wysokości, zszyć ponownie i zaprasować. Wiem, o czym mówię, bo mi (choć mam produkcję z początku 2005 r.) też się taki trafił i tak sobie z tym poradziłem. Tylko ten zabieg raczej zadanie dla doświadczonego krawca/krawcowej, bo troche szycia (które jako szczególnie eksponowane musi być estetycznie zrobione) tam jest, wbrew pozorom.

Pozdrawiam
Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Zakupiłem bluzę M43 dla W-SS produkcji Sturma i .. koszmar. Sukno moim zdaniem zawiera więcej plastiku niż wełny, podszewka jest również plastikowa". Standardowy problem z kołnierzem, chociaż tutaj dałoby się doprowadzić to do ładu. Za to wykonanie kieszeni mnie powaliło. Są naszyte krzywo (nie, to nie jest kwestia ułożenia materiału), dolne kieszenie mają kształt trapezów (chyba że takie były, ale o ile się nie mylę, to raczej nie). Zasadniczo szmelc i szkoda tracić pieniędzy. Chyba został już tylko Yanik z produktów do 500pln..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie