Jump to content

Polska podbiła Afganistan"...Z INTERII


Recommended Posts

Posted
Widzieliście TO ? Komentarz chyba zbędny...Oprócz stwierdzenia, że autor artykułu zdaje się przeoczył mały drobiazg...
Posted
Szczególnie tytuł jak zawsze chwytliwy ( czyt.dobrze sprzedający się ).
Dobrze ,że część z nas jeszcze myśli !!!
Pozdrawiam.
Posted
tylko tyle ,że to są zdjęcia z programu TVP ...Doda z rekonstruktorami którzy grali w Tajemnicy twierdzy szyfrów" ,a pismaki zdjęcie obrobili dodali komentarz i już jest sensacja :)
Posted
Wiadomo jak było-maja z tego kase i plusy u redaktora naczelnego kosztem innych ludzi.Najgorsze jest to ze pewni panowie na forum maja satysfakcje zamieszczajac takie fotki..no jasne-/nic tak nie cieszy jak porazka kolegów/
Kazdy wie ze Pomerania to wzór do nasladowania-wiec moze zazdrosc?Oczywiscie nie czepiam sie kolegi stawar-bardziej mi chodzi o panow z innych postów jak np.tekaes.Powinni bardziej popracowac nad swoim wizerunkiem rekonstruktora a nie zajmowac sie plotami na forum-WIECEJ CZYNÓW MNIEJ PISANIA BZDUR.Przepraszam jak kogos uraziłem.
Pozdrawiam!!!!



Leszek Szrejder
GRH.Reichshof 1944

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information