Skocz do zawartości
  • 0

pierścień runy?


kuba321

Pytanie

Pierścień ze srebra, pokryty brązem. Dziwne pismo, jakby runowe. Nie wiem z jakiej epoki pochodzi. Nie jest to fals współczesny z tego względy iż te same znaki na pierścieniu są nieregularne co widać na fotkach. Pomiędzy DWOMA szlaczkami /\\/\\/, które oddzielają jakby jakieś przesłania, znaki występują prawie w tej samej kolejności, ale jedne kończą się na kropkach, a drugie po podobnych kropkach mają jakby węża (widoczne wgłębienie jakby oko)i podłużne znaki. Gdyby to był fals z epoki to wg mnie te same znaki byłyby takie same i autor wybiłby to samo DWA razy, bo kto by tam się przyglądał komuś na ręce co ma z drugiej strony. Zauważcie, że ten sam znak wybity dalej, nie jest o identycznych kształtach jak ten pierwszy. Będę wdzięczny za każdą opinię. Nawet tą najbardziej absurdalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

Do Kol. karpika : foty macro na 7 megapix z aparatu SONIAK DSC-W35 na małym statywie z Alledrogo. Wykonywane bez lampy błyskowej z odległości 6cm. Aparacik ma wspaniałe MACRO już z odległości 2cm, ale nie to najważniejsze! Pomóżcie co to za pierścień. Mam nadzieję, że nie przywlokłem żadnej klątwy do DOMU!!!!
.
.
.
CirrusCX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie