Jump to content

jakich noży używacie?


rob

Recommended Posts

Ciekaw jestem jakich noży używacie w terenie? No oprócz elektroniki, szpadla tudzież mocnej saperki wypada mieć coś do podcięcia , ucięcia, przygotowania pasztetu z królika czy pieczeni z jelonka. osobiście posiadam 3 noże KJ Mora (nierdzewkę,triplex i stal węglową) i używam tego wymiennie wedle humoru i warunków. najczęściej nierdzewiak Mora 545.
Sprawdza sie to przyzwoicie ale już do porąbania drewienka to idzie toporek albo mocny bagneciak z demobilu
Ciekaw jestem waszego sprzęta
Link to comment
Share on other sites

Ja obowiązkowo noszę na plecach katany (to takie samurajskie jakby kto był zielony z japońskiego). W lewym bucie bagnet, w prawym bucie bagnet, w lewej ręce topór, a w prawej maczeta. Maczeta na pokrzywy :-)
W jednej kieszeni mam scyzoryk uniwersalny z pistoletem do wstrzeliwania kołków, a w drugim sprężynowy, gdybym musiał szybko wstrzeliwać :-)
Ogólnie to od maleńkości bawiłem się w Rumbo i nie życzę nikomu aby stanął na mojej drodze, bo mogę tego wszystkiego użyć w obronie własnej :-)
Wystarczy, żę zostanę spłoszony, a płosze się szybko jak zwierzyna i reaguję gwałtownie jak dzik tj. nacieram kłami :-)
Pozdrawiam leśników. Nic do was nie mam, bo nie dość że marna fucha to jeszcze się nalatata, ale wolałem was uprzedzić żebyśta wiedzieli z kim mota do czynienia :-)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information