Skocz do zawartości

IV PIKNIK MILITARNY-CIESZYN


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Sanitariuszki były świetne,wykonały kawał dobrej roboty..eszsz zeby inni sie tak starali-same uszyły wg.oryginalnego kroju i te cudowne koszulki w niebieskie paseczki-BRAWO DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Co do organizacji i atmosfery zlotu nie będę się wypowiadał, bo mnie tam nie było. O stronie polskiej też nie mogę za dużo powiedzieć, bo się po prostu nie znam. Jednak strona niemiecka to mój najsilniejszy punkt, dlatego zwracam się do Was Panowie Niemcy, abyście popracowali troche nad sylwetkami, które odtwarzacie. Jest masa oryginalnych zdjęć i informacji zawartych na wielu stronach w internecie. Wystarczy przejrzeć je i porównać z tym, co mamy na sobie. Od razu będzie lepszy efekt. Wiadomo, że najważniejszy na zlocie jest klimat imprezy, ale naszym zadaniem jest przede wszystkim pokazanie żywej historii", takiej jaka była.
Pozdrawiam i życzę większej motywacji w rekonstruowaniu swoich sylwetek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie