Skocz do zawartości

IV PIKNIK MILITARNY-CIESZYN


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Krzycho za impreze !!!
Impreza przednia. Dzięki za wszystko.
Za rok mam nadzieje, ze pojawimy sie w mocniejszym składzie wraz ze sprzętem dodatkowym.
Pozdrowienia dla reszty uczestników - nie będę wymieniał z imion by kogos nie pominąć.
Przemek - Muzeum Śląskie w Katowicach

Argonauta - szykuj sie na wizytę w Górce :)


sallah_al_din - aśmowego itp ... taśmowy jest chyba na końcu ... z pełnym plecakiem taśm - bo reszta ich nie ma, więc pewno dlatego założył." Powiedz mi, a od kiedy to taśmy przez obsługę biedki były noszone? Taśmy drogi kolego, były umieszczone w środki skrzyni głównej biedki, wraz z zapasowymi lufami, wodnikiem itd.
Chcesz wytykać błędy innym - to ustrzeż się najpierw swoich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspaniale spędzony czas i niezapomniane chwile,pozdrawiam ekipę z Białegostoku,Rzeszowa,Żor, Ośkę,Miszę,Jirzigo,Rysia,Cygankę i Skrzetuskiego i wszystkich którzy zameldowali się w Cieszynie.Mam nadzieję że i za rok uświetnicie piknik swoją obecnością.Wszystkim zaś malkontentom radzę żeby zamiast krytykować spróbowali ruszyć dupy sprzed komputera i zorganizować podobną imprezę.Na koniec podziękowania dla Krzycha,trzymaj tak dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Powiem tak,TO BYŁA NALJEPSZA IMPREZA NA JAKIEJ BYŁEM...a było ich wiele..Zapytacie dlaczego - bo nigdzie nie było takiej atmosfery. WIELKIE DZIĘKI dla Krzyśka oraz Irka za ich wielkie zaangażowanie i poświęcenie. Mam nadzieję, że skromna pomoc jankesa ze 101 screaming eagles się przydała.
Kilka słów dla krytykujących...zapraszamy do organizowania podobnych imprez....przyjedziemy...zrobimy zdjęcia...opiszemy...będzię ok...to będzie ok.POWODZENIA !!!
Pozdrowienia dla wszystkich.
JANKES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja tak może z drobnym wyjaśnieniem mozaiki mundurowej.Ludzie,którzy szli w kolumnie na rynek pochodzą z różnych grup prezentujących najczęściej różne jednostki i różne rodzaje umundurowania.
Ani się nie skarżymy,ani usprawiedliwiamy.

P.S.Ośkę z ekipą w drodze powrotnej najechał TIR w Piotrkowie.Naszczęście nic nikomu się nie stało.

Houk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom za gościnę. Impreza jak co roku bardzo udana i klimatyczna.

Szczególne pozdrowienia dla Krzyśka Neściora, Irka, Artura, Jirzego, chłopaków z Węgierskiej Górki, Przemka z MŚ.

A zdjęcie przesyłam z serdecznymi pozdrowieniami dla Miszki i całej ekipy ułanów. Na parkurze pokazaliście klasę :D

Pozdrawiam
d007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może dla uczestników była to bardzo fajna impreza.
Nie zapominajmy, że to nie jedyna inscenizacja w tym czasie.
Lecz nie mnie to porównywać.
Bardziej zaciekawił mnie innych fakt:
Jak to jest, że Ci sami ludzie, w tych samych mundurach, biorąc udział w jednej (zapewne niesłusznej) imprezie są w momencie mieszani z błotem, obśmiewani w każdym szczególe?
A na innej (zapewne tej słusznej) imprezie nikt, nic do nich nie ma???
Czyżby atmosfera imprezy osłabiła ich wzrok i czujność?
Czy może w stosunku do jednych imprez krytyka jest wskazana a wobec innych już nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEKCJA MIŁOŚNIKÓW MILITARIÓW C.K.H - CIESZYN
4 PUŁK STRZELCÓW PODHALAŃSKICH

Składają serdeczne podziękowania wszystkim którzy
przybyli na IV PIKNIK MILITARNY CIESZYN-BOGUSZOWICE.

-STOWARZYSZENIU,,ORZEŁ Z WĘGIERSKIEJ GÓRKI
- 1 PUŁKOWI KAWALERII KOP POD WODZĄ MICHAŁA
- GRZEGORZOWI KLIMCZAK ZA ZASZCZYT ZAPREZENTOWANIA
RESTAUROWANEGO PRZEZ NIEGO CZOŁGU 7TP
- GRH ,,REICHSHOF" Z RZESZOWA
- SRH ,, ŚLĄSK CIESZYŃSKI Z HAŻLACHA
- ŻORSKIEJ GRUPIE OPERACYJNEJ
- DZIELNEJ OBSŁUDZE PAK-a 37 mm
- UŁANOM Z BIAŁEGOSTOKU Z ,,OŚKĄ" NA CZELE
- ,,SKRZETUSKIEMU Z SANDOMIERZA
- DELEGACJI MUZEUM ŚLĄSKIEGO W KATOWICACH
- JIREMU VALENCIE Z ROŻNOWA W CZECHACH
- MUZEUM RDZAWE DIAMENTY Z USTRONIA
- IZBIE SPADOCHRONIARZY W WIŚLE
- EKIPIE Z ŁODZI
- TOMKOWI Z ,,PRO FOTALICJUM"
- DELEGACJI Z WROCŁAWIA
- DELEGACJI ZWIAZKU SPADOCHRONIARZY POLSKICH
Z KRAKOWA.
A TAKŻE:
WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREJ WOLI KTÓRZY PO RAZ KOLEJNY
WPARLI SWĄ PRACĄ ORGANIZACJE TEJ SPOŁECZNEJ IMPREZY
ORAZ DO OSTATNIEJ CHWILI POMAGALI PRZY ODBUDOWIE
CIESZYŃSKIEJ BIEDKI.

KU CHWALE OJCZYZNY!!!

Krzysztof NEŚCIOR
SMM CIESZYN
4PSP

Temat ponad rocznej odbudowy Biedki wz.33 przedstawie
niebawem szerzej w osobnym wątku w celu pomocy ewentualnym chętnym do zrekonstruowania następnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za Wspaniałą imprezę.
Krzysiu tobie i całej grupie, która organizowała wieki ukłon.
Jak widać ciężko Cygankę oraz Białystok Ośka, Ela, Ania"
usieczyć bo nawet kontakt z Tirem nie jest w stanie zepsuć tak wspaniałych wspomnień.
Tym, którzy podjeli się krytyki mam nadzieję, że mają doświadczenie związane z organizowaniem takich imprez społecznie, bo jak nie to jak to Linda powtarzał Co ty wiesz o zabijaniu".
Dla wszystkich u boku mego walczących wielkie pozdrowienia w szczególności za bezkrwawą Bitwę w Dworze"
Do zobaczenia mam nadzieję, że jak najszybciej na kolejnym polu walki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie