Skocz do zawartości

Bieszczady gdzie warto pojechać?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Huku, ja nie chcę wspierać kogoś w opowieściach ani mieć kłopotów ze Strażą Graniczną, ale jeśli ktoś ma problem z zamieszczeniem fotki (nieważne co chce zamieścić) to mogę pomóc, czemu nie, ale nie odpowiadam za zawartość - a myślę, że każdy czeka na fotki.
Nie pochwalam ani przechwałek zabaw z SG, ani opowiadania jak to się chodziło z bronią na poszukiwania, ani zdradzanie co to się nie posiada, ani opowieści o trzepaniu kasy za przemyt ludzi, ani zabierania wykrywek... Jeśli naprawdę kolesie zachowali się jak pisze bagnetSS to ja bym jeszcze im dał po mordzie, ale o tym powinien napisać od razu a nie dopisywać później. Ogólnie to chwalenie się takimi historiami na publicznym forum jest moim zdaniem samobójstwem. Obym się mylił, ale nie znasz dnia ani godziny...
Wciąż czekam na fotki, chociaż podałem adres - nie dostałem ich jeszcze.
Cis - limuzyna to pomysł 1 klasa, garnitur, melonik, wykrywacz i miodówka. Może już za miesiąc ;)
Uben - nawet na sprawdzonych miejscówkach wychodzą dalej rzeczy, mniej ale zawsze... a czasem i niemałe, jak to pewien melepeta" (pozdro!) trafił zrzucik w schodzonym kolosalnie miejscu, a przechodziliśmy obok na pewno parę razy, nawet pół metra obok było kopane...
Ehhh tęskni mi się do Bieszczad :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje MK gość podał drugą wersję do pierwszej za późno jak się zorientował do czego się przyznał –mnie osobiście nie chce się wierzyć aby goście bawili się szczątkami za chwile napisze że żonglowali czaszkami a wy mu uwierzycie –ale to już wasza sprawa ja uważam że takiego gościa to trzeba napiętnować –ale wy możecie z nim iść na browca do Siekierezady a on może wam pokaże miejscówkę w co wątpię -bo już teraz to czysty przypadek jak tu pisaliście heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huk nie załamuj mnie a ja święcie wierzyłem,że bagnet nam wskaże jakieś tajne skrytki.Ojojoj, siekierezada kolejny punkt kontaktowy spalony, jak mogłeś.....
MK, tylko nie miodówka, to się źle skończy, śliczna pani i te sprawy, hi.
pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah no nie moge/ szczegolnie ze huk100,ma mnie za malarza/wiecie co wam powiem moze nie jestem tu tak czesto jak wy stara wiara ale,(haha)ale wiem duzo wiecej niz wy hitboye z netu haha.ok/.teraz do huka ktory tu huka ze by mi chetnie saperka przylozl,znasz mojego maila wiec prosze napisz do mnie dzis .gdzie sie mozemy spotkac kolego zobaczymy czy wtedy bedziesz taki cwany .napisz do mne kolego i sie spotkamy i wtedy pogadamy(fajnie sie zrymowalo)nie pekaj stary jak umiesz ludzi obrazac to badz gotowy zaprzeczyc temu ,ze ja wale kity i powiedz mi to prosto w twarz,chyba za cienki jestes na to cieciu(mam nadzieje ze dotarlo)wiesz nie chcialem obrazac nikogo zwlaszcza ciebie bo masz pasje mimo ze nie jestes z bieszczad ale ile mozna sluchac obrazliwych i kpiacych tonow ze ja klamie .
Wszysko co napisalem to prawda aleeeee panowie ///////////////////////////////////////////////////////////////////////nie chodzi o to ze ktos klamie czy wymysla holaaaaa ((((napisze to w kilku zdaniach)))))))a wiec chodzi o to ze panowie bardzo wam znani nie chca poprotu dopuscic do tego aby ludzie spoza biesow grzebali w ichziemi"kurwa mac czy bieszczady sa prywatna wlasnoscia huka1oo ,czy ubena czy jeszcze jakiegos kulawego jelopa spoza bieszczad zwlaszcza ze ich poznalem i to sa pionki nawet na pionki sie nie nadaja ciecie i tyle,i wy mi macie czelnosc zarzucac przechodzenie granicy czy znalezienie czegos wartosciowego ?????????????????????????????????????????????hmmmmm wiem ze nie chcecie tu miec ludzi aby waszych niby sprawdzonych miejscowek" nie sprawdzali///////hehe \\huku puknij sie w czache a zreszta pogadamy jak napiszesz na maila mam nadzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to by było na tyle jeśli chodzi o Pana bagnetSS na tym forum, jak przypuszczam. Zdjęć oczywiście nie dostałem.
Co do pięknej pani", to było dawno i nieprawda i byłem poza tym pijany jak każdy :D Ale powtórzymy to ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem, Paweł80 - też nam oponę unieszkodliwiono w Bieszczadach, chamstwo niesamowite, dobrze, że Polak potrafi zrobić coś z niczego ;) Pozdro dla towarzysza pamiętnej wyprawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bagnetSS -coś ci sie porąbało - nie czytasz ze zrozumieniem -już wróciłeś ze Lwowa? Widzę że nie ma juz do kogo sie zwracać(bagnetSS)zresztą zostawiam to już do waszej ocen-nie będę reszty komentował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BagnetSS taką postawa psujesz wizerunek Bieszczad, tego forum (ale to pewnie w niedługim czasie będzie naprawione przez adm.) i wreszcie swojej osoby, choć to ostatnie najmniej Cię pewnie obchodzi :). Nic dziwnego ,że coś Cię tam nawołuje, goni, z takim podejściem.......

pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu panowie... ja stad spadam i dodam tylko tyle ze wszyscy psujecie to forum, gorzej jak przekópki. Założyłem ten wątek żeby sie czegos dowiedziec, pogadac, a co widzę? Bande zfrustrowanych jełopów szukających sobie ofiary... Póknijcie sie wszyscy w czache! Huk ale Ty jątrzysz, musisz byc wielkim fustratem! Dowidzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C.K.Dezerter to teraz ty jestes flustrat bo co czekałeś na miejscówki że ci huk i chłopaki podadzą gdzie chodzą!!a jak nie napisali to ich zbluzgałeś!kolego nie raz idzie się pół dnia od miejsca gdzie się auto zostawiło a nie ma pewności że coś wyjdzie na miejscówce!a Ty tu tak hop i miejsca chcesz !a jedz chłopie na ten urlop bierz wykrywke i hulaj w góry bo to jedna wielka miejscówa poczytaj sobie choćby ksiązkę Wojna galicyjska" i już masz ogólny pogląd gdzie i co!!!i nie płacz że nikt ci nic nie podał na tacy!!a pyskówka wyszła bo jeden kolo mieni się bieszczadzkim guru!!!Jakoś wielu z nas jeźdźi często i w Bieszczady i jeszcze legend o takim gościu nie słyszało a wierząc w jego opowieści to już wszyscy miejscowi siedzący w temacie by go znali!więc sami wyciągnijmy wnioski!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie zaczynajmy kolejnej pyskówki, nie od dzisiaj kopie i nieśmiłbym nawet zapytac kogos tutaj zeby podał mi konkretne miejsce bo sam równiez bym swoich nie zdradził, chodziło mi o rejony, ogólne informacje i rozmowe poprostu. Ale jak widać sie nie da, wszedzie ludzie sie żrą, nie potrafimy juz ze soba normalnie rozmawiac, kazdy kazdego chce przelicytowac, to chore. Tyle samo w Was nienawiści co w całym tym pieprzonym PiSie i rodzinie radia M... Coś czuje ze bede kolejną ofiarą hehehe a uzywajcie sobie, ja wole biegac z wykrywką, a wiec dowidzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jakiegos kulawego /jełopa/ spoza bieszczad" (bagnetss)
Bande zfrustrowanych /jełopów/" (CK dezerter)

Widzę pewną zgodność, tym samym kończę udział, w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak ja i c.k.dezerter to ta sama osoba przestan chlopcze,czy wszyscy ktorzy smieja sie z was ze jestescie samolubnymi ciapkami to ja?poprostu ja lubie sie dzielic miejscowkami,chce aby wszyscy poznali piekno i urok biesow,ale wy oczywiscie musicie mnie negowac,taaak to ja przecinam opony w samochodach abyscie czasem tu nie wrocili,taaaak to ja was strasze,i ja wam zabiore wykrywacze jak was spotkam,taaaak taaak taaak,nastepnym razem nie bedzie przecinania opon(,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,jak zauwazyliscie przecinalem do tej pory tylko jedno kolo) teraz odkrece kola i sprzedam na e-bay haha koniec z litoscia wiec jak bedziesz wracal jeden z drugim z tej swojej miejscowki na ktora trzeba pol dnia isc to moze tylko karoseria zostac,koniec jak zobacze auto w lesie szabruje i sprzedaje chyba ze bedzie kartka wlozona za szybe ze sie przeprasza pana bagnetass za wszyskie bezpodstawne insynuacje",aaa i koszyk z grzybami ma zostac na miejscu auta(tylko nie halusie;))wyluzujcie troszke chlopaki wszyscy jestesmy tu po to aby sobie pomagac(chyba ze ktos chce jak huk100 w morde dostac;))ja mam wiele ciekawych informacjii tak jak chocby ta ktorej czesc zdradzilem MK albo ta o ktorej wspomnialem dla rysieksanok(po tych slowach rysiu na twoim miejscu bym szybko staral sie o kontakt ze mna ale po polowie sie dzielimy:))wiec skonczcie z wozeniem sie jak wladcy bieszczad bo yje ponabijam"hehe i bedziecie na piechote zasowac od autobusu na miejscowki,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,z tym ukladaniem czaszek przez tych gosci z wawy(nie zebym mial cos do Warszawy piekne miasto i honorowe,jak to pisal Grzesiuk charakterne chlopaki")to ja niezartowalem poprostu niechcialem pisac o tym na poczatku bo to dla mnie chore,a wiecie jak ich wystraszylem?mam taki gaz od znajomego z Kanady wyglada to jak gasnica jak nacisniesz to ryk sie wydobywa jak niedzwiedzia szkoda ze was tak niewystraszylem jak buszowaliscie przy jeziorkach duszatynskich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa napisze wam cos o naszej strazy granicznej;)(specjalnie z malej litery),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,takich mongolow to chyba nieznacie,moze trzech lub czterech sie nadaje to tej roboty reszta to maminsynki i ciapki,(robote masz zalatwiona juz za pare kola albo wujka znajomego komendanta)a juz w Stuposianach to dopiero siedzi wyborowa brygada c.k.dezerterzy sie chowaja,jak jestprzejscie"(tak to hucznie nazywaja),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,to wtedy stoja ale na glownych skrzyzowaniach(a bokiem mozna czolgiem zasowac ale oni maja tylko tam stac gdzie pan komendant kazali"),jak wracam z brygada z Ustrzyk Gornych to jak widza moje auto tylko kiwaja reka zebym jechal dalej mimo ze w bagazniku audi kombi jest jeszcze piec osob,zawsze mi sie marzylo aby choc oni byli tacy jak KOP przed wojna,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ale coz ani oni ani policja nie sa tacy jak za dawnych lat,wiec niesrajcie mi tu o jakichs cudownych aparatach do pilnowania granicy i nie zyczcie mi aby oni mnie zlapali bo to smiech, nigdy krowa niezlapie sokola,wiem ze czesc szkolona byla w Texasie(chyba ci co w wawie siedza),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ale jakos slabo sie nauczyli a moze u nas niema mexykanow wycienczonych z glodu,upalu i pragnienie,bo jak czaaaaasem mnie zatrzymaja na drodze(przewaznie mlody przestraszony dzieciol),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,to smiech mnie ogarnia,on nie rozkazuje on sie prosi ladnie i grzecznie pyta abym mu pokazal dokumenty wrecz jest oniesmielony(jak ktos byl w stanach to wie jak to sie tam odbywa)szkoda waszych slow i placonych podatkow(tak,tak oni zyja z naszych podatkow)ja polowe bym zwolnil a druga polowe przeszkolil,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,albo chociaz zatrudnilbym takiego goscia jak ja aby im udzielil korepetycjii co do wygladu i obyczajow na granicy(wszak wiadomo ze ukrainscy zolnierze chodza do nas na balangi,w miejscowosci Smolnik nawet jeden zrobil dziewczynie dziecko teraz juz nie pracuje na granicy i mieszka w naszym kraju),bo nietrzeba tracic kasy na szkolenia w texasie czy innym miejscu wystarczy sie rozejrzec dookola,my tez mamy piekne tradycje i nie jestesmy debilami,powiedzcie mi co nas mogli nauczyc amerykanscy custom officers tropienia ludzi na piasku??Chyba tylko gnojenia ludzi ale i to im sie nieudalo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,hitboy64 stawia na maszyny super wyszkolonych ludzi i psy,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,haha maszyny taaak jak najbardziej ale na granicy gdzies w innej czesci Polski nie u nas jak u nas ciezko pas zaoranej ziemi znalesc ,ludzie .......hmmmmmm no napisalem jakich sie zatrudnia to ze ktos sie tu wychowal to nieznaczy ze jest Tarzanem jak juz wspomnialem wiekszosc z nich boi sie wysikac do rowu jak jest ciemno,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,psy to jest jedyny punkt w jakim mlokos hitboy64 mial troszke racjii(bez obrazy kolego jak na 17 lat i tak piszesz z sensem i masz superrrr hobby lepsze to niz wachac klej czy jarac blanty)wiec psy to problem ale za psem musi ktos isc a nie go tylko puscic i czekac ze mu cos przyniesie(chociaz mialem takiego psa co poroza jeleni przynosil w zebach a jak niemogl uniesc to ciagnol mnie na miejsce),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,psa mozna latwo wystraszyc innym psem chocby wiekszym i bardziej zdecydowanym (jak juz wspomnialem szukam psa tutaj dam wam linka do super hodowli ja takiego psa wlasnie stracilem,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,http://www.wolfdog.org/pol/),,,,,,,(zaraz zaraz,kto to zaszydzil chyba jak zwykle huk100 ze uuuu granicy piluja swietnie wyszkolone psy i to nawet bez rodowodow takie sa swietne",,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, jakbys cos wiedzial o psach to bys chociaz przemilczal sprawe kolego huku100 gowno sie na tym znasz i tyle,dla ciebie jamnik i wyzel to to samo,,,musisz przyznac,co ty myslisz ze rodowody sa bo sie jakims ludziom przywidzialo,pies musi miec wrodzone zdolnosci nie wystarczy jak wam sie zdaje wziasc pieska ze schroniska i go kochac bardzo a wtedy bedzie dla was lapal ludzi)),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,do tego sa roznego rodzaju gazy i co jest najlepsze takie male urzadzenie na baterie r20,czlowiek tego nieslyszy ale pies prawie zdycha z bolu uwierz mi hitboyu64 ze to dziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie