Skocz do zawartości

Bieszczady gdzie warto pojechać?


Rekomendowane odpowiedzi

Czekam z niecierpliwością na dalsze opowieści, kolego bagnetSS, brakuje mi bieszczadzkich klimatów...
Prześlij mi zdjęcia na maila a je zmniejszę i zamieszczę albo odeślę Ci z powrotem, jak będziesz chciał. Maila mojego zobaczysz będąc zalogowanym po kliknięciu na mojego nicka.
Czekam z niecierpliwością - podobnie jak większość obserwujących ten temat.
Pozdrawiam bieszczadzkich (i nie tylko) poszukiwaczy pamiątek przeszłości i pięknych krajobrazów z daleka, bo zza Wielkiej Wody :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam Panowie dawno mnie tu nie było a widze ze mój wątek kwitnie w najlepsze:) BagnetSS pisałem na maila do Ciebie ale nie odpowiadasz... Oczywiście jade w Bieszczady przede wszystkim odpocząć i poobcowac z tym pieknem natury jakie tam, jeszcze zostało, wykrywka to przy okazji... Napiszcie koledzy którzy tam juz kopaliście na co uważac, gdzie nie wlazić chodzi m głównie o SG. Interesuje mnie również czy lepiej wbijać sie w lasy czy jak nadaży sie jakies ładne poletko to racić" na nie czas. No i czy sporo tam niewybuchów bo to mnie w ogóle nie interesuje i chce stamtąd wrócić ze wszystkimi kończynami. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieszczady mają to do siebie (przynajmniej zachodnia część) że jest tu dużo ozrywek" najwięcej chyba jest moździerzy (zawsze jak słyszę słowo moździerz" to przypomina mi się tragedia w Barwinku...) ale to też zależy od szczęścia. ale jak już się natrafi na jedną to prawie na pewno będą kolejne.


W Bieszczadach jest pięknie jesienią... ech musiałem to napisać :) może kiedyś zrobi się wątek zdjęcia krajobrazów na wyprawach" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie c.k.dezerter,jedziesz na jesien wiec mamy czas a po drugie dostalem tyle maili ze nie wiem ktory jest od ciebie,musisz mi napisac w mailu swojego nika a nie imie czy nazwisko:)zaden nie byl od c.k.dezertera,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,hitboy64 czytaj dokladnie napisalem ze zsrr-owska straz mnie zlapala jak by nasi mnie zlapali to po co mieli by mnie wiezc do przemysla?Jakbys znal dobrze biesy to wiedzialbys ze wschodnia granica w bieszczadach nalezy do najtrudniejszych w polsce,mlody jeszcze jestes (max. daje ci 18 lat)wiec wierzysz w jakis cudowne aparaty do wykrywania przjscia przez granice,co do tego ze niektorzy zieloni urodzili sie tutaj i wychowali niczego niedowodzi,ja znam wiekszosc z nich(miejscowych wszystkich)wiec uwierz mi ze 90%z nich nie lubila nigdy lasu nawet na grzyby nie chodzili:)co do przejscia na tamta strone jak juz wspomnialem(bede wysylal co jakis czas i pisal nowy watek bo zle sie czyta jak zauwarzylem w poprzednich moich wypowiedziach).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na co zdech moj pies/hmmm to wie tylko on ale mozliwe ze strachu,nie bylo to na Otrycie jak mysli huk100 nie chodze tam zabardzo zjechane miejsce, a i ta nowa chatka socjologa to juz nie to samo co ta stara(choc nie watpie ze i tam mozna sie niezle zatruc;)),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,zdjec znalezisk nie bede zamieszczal narazie bo wszytko co mam w domu podlega pod paragraf,ja nie bawie sie w jakies rozwieranie zamkow czy zaspawywanie luf wszystko orginaly i nie jeden jeszcze by dal do wiwatu haha,ale ze obiecalem zdjecia tej ciekawej flinty wiec wysle zdjecia do MK niech przerobi i zamiesci,jak wspomnialem flinta jest ciekawa nie dlatego ze stara,wrecz przeciwnie swiadczy o tym ze niejedno jest ukryte w bieszczadach,az ludzie z Kanady(prawdopodobnie byli ludzie UPA) chca to znalesc i probuja jak sie da.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,cis"drogi kolego(czyzbym ci zabral wykrywacz?zapomnialem napisac ze to ja w bieszczadach zabieram wykrywacze jak ktos mi dewastuje ten piekny teren i nie zakopuje po sobie niewypalow,puszek po piwie i drze morde,ostatnio takich dwoch mialem co sie darli jakby w miescie byli dwie fajne wykrywki mieli,sa na sprzedarz jakby ktos chcial oba c-scope"chlopcy w wawy byli,darli na dol az sie pogubili jeden pozniej na dole go spotkalem to prosil ze lzami w oczach zeby powiedziec gdzie tu przystanek jest i czy jego kolegi niewidzialem),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, jak bedziesz szydzil z tego ze ktos cos widzial o czym nie mowia w radio Bieszczady"to moze i ty cos kiedys zobaczysz albo uslyszysz ale najpierw musialbys wiecej w terenie przebywac a nie tylko w siekierezadzie"haha,btw,jak bedziesz dalej powatpiewal to juz ci piFka w wyzej wymienionej knajpie nie postawie:)O.k panowie pisac,dzielic sie informacjami po to jest to forum,jak MK zamiesci zdjecia to opowiem o tych flintach .pozdro dla wszystkich ktorym biesy sa drogie i bezcenne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty jesteś Dżejms Din Bieszczad ! Taki buntownik bez powodu ? Trzeba nie mieć oleju we łbie żeby wchodzić na forum poszukiwaczy i pleść takie głupoty !! Mało tego przyznajesz się publicznie do napadu i kradzieży wykrywaczy (dzieciom bo myślę że jak byś trafił na dorosłego to by ci zęby wybił i tyle ! Mam nadzieje że jeszcze trafisz na mnie ) w co najmniej dwóch przypadkach i oferujesz tu ich sprzedaż -ale jaja !!!!! –Tu na forum już była taka sprawa skończyła się w sądzie –wyrokiem skazującym .Jak myślisz że net jest anonimowy to się grubo mylisz ! Co do Siekierezady to teraz speluna- czasy świetności to ma za sobą jakieś 15-20 lat-pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 17 lat ale widzę że jesteś kolejną osobą która nadaje się do mojego stwierdzenia mam 17 lat ale jestem bardziej rozważny i roztropniejszy niż niektórzy dorośli" nie wierzysz w te zabawki SG??? to nie wierz dalej :) może kiedyś ktoś cię dorwie" w lesie i będzie mieć mundur, a ty w tym czasie będziesz szpiegować jakiegoś stracha na wróble :)

szczerze to nie wróże ci sukcesów :)


pozdro dla wszystkich poszukiwaczy
płytkich dołków i ciekawych znalezisk :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MK niech sobie gość zamieści sam fotki -bo myślę że możesz mieć kłopoty-z tego co wiem paru chłopaków z SG też przegląda Odkrywce {a jak chłop sie chwali co to nie ma w domu itd.}-czy to z Lutowisk czy Ustrzyk Górnych czy Wetliny a jak postawią sobie gościa jako punkt honoru do wykrycia -to dobranooooooocccc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
jak dla mnie bagnetSS robi sobie jaja kolejna osoba która bawi się na forum. Może z czasem warto pomyśleć nad ograniczeniem w jakiś sposób dostępu do forum żeby zmniejszyć ilość takich żartownisiów". pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaja to sobie można robić i wszyscy będą zadowoleni jak jaj będę fajne –ale nie chwalić się na forum że rzeczy które są u niego w domu to nie zgodne z prawem –mało tego gość to jasno podkreśla i wie że to nie zgodne z prawem ! Na dodatek chwali się że napadł ludzi i ukradł im ich własność( być może że się źle zachowywali –ale to nie tłumaczy jego postępowania ) a później się ogłasza że chętnie sprzeda ich wykrywacze ! Jeju –wy to określacie że gość zrobił sobie jaja ? To może jeszcze pojedziemy do Siekierezady i wypijmy z nim browca !! Bo to twardziel z Bieszczad !!- już od 14 roku miał z szarganą przeszłość jak to sam napisał jeszcze chwila i zrobi się Janosikiem i pod Dwernikiem albo Chmielem będzie kradł samochody turystom i puszczał na ebaju a do nas wskoczy na forum na chwile i krzyknie że ma dwie fury do pchnięcia bo goście zatrąbili po Otrytem !!!! .Brawo brawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra tak szybko bo spadam do lwowa na dwa dni,spokojnie panowie tych dwoch gosci (chlopy po 30 lat a ten co go spotkalem na dole plakal jak dziecko hehe)to nawet nie dotknelem wykrywcze pozucili(wiec jako dobry czlowiek z bieszczad zebralem je aby nie rdzewialy na szlaku),ja poprostu ich tak nastarszylem ze wiali kazdy w inna strone,porzucajac caly sprzet,dlatego ten jeden na dole sie mnie pytal o droge na przystanek,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,jakbym im wlal to chyba by sie mnie nie pytal proste?aaa zapomnialem napisac bo nie chcialem tu ich strasznie pograzac,,,,,ze ci mlodziency bawili sie szczatkami ludzkimi poukladali czaszki tak jak to niektorzy z nas zrobili z luskami na pewnej znanej gorze w biesach,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,wiec mialem prawo ich stamtad wykurzyc sobie tylko znanym a skutecznym sposobem,,,,,,,,,,,,,,,,,,rysieksanok ty nie mow ze moje wypowiedzi trzeba przez dwa dzielic ,mam do ciebie pytanie ,mowi ci cos ,,,,,,,,,,,,,,,,sanok,park,zrodelko chopina,1944?,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,wiesz cos o tym czy nic?na reszte zarzutow odpowiem jak wroce, .pozdro musze spadac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie spokojnie forum jest po to żeby sie wypowiedzieć, nie nam oceniać co jest prawdą itd. Atakujecie wszyscy jednego czlowieka który napisał kilka historii... Nie bylo Was przy tym więc nie oceniajcie, a to że pisze dosadnie i nie owija nie znaczy ze to wymsły. Co do kolesi z wawy którzy darli ryja to to samo bym z nimi zrobił chociaz sam jestem warszawiak. Wróćmy do tematu, niech ktoś w końcu napisze o miejscach wartych odwiedzenia i nie chodzi mi o to zeby podawał odrazu współrzędne:) Pozdrawiam C.K. Dezerter.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam. Ostatnio , w grupie szturmowej była dyskusja o udogodnieniach wypadowych. Wybór padł na hariera", lądujemy sobie pionowo na górce i myk , lub taką białą limuzynką jak jest przed Zagórzem po prawej na wykopki, bareczek i te sprawy, he he. pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie