Skocz do zawartości

Studzianki Pancerne czy ziemia coś kryje


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ten kawałek PTRD naprawdę super znalezisko - ja do tej pory wykopałem na Przyczółku tylko 4 łuski od tej rusznicy, niektóre miały jeszcze dobrze zachowaną czarną farbę w okolicy spłonek
pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Znalazłem dzisiaj w stanowisku artyleryjskim w Studziankach Pancernych, pomimo śniegu, sąsiadującej drogi i gospodarstw, pełno śmieci, ziemia trochę twarda, ale nie mogłem wytrzymać i wyruszyłem. Kupiony ace 150 w tych warunkach pokazywał dużo odłamków, łusek i śmieci. Znalazłem też:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorek_wgr - proponuję przeczytać Regulamin, ze szczególnym uwzględnieniem, czego zabrania sie na Forum.

i druga rzecz : jak już, to od ID mamy na Forum odpowiednie działy, gdzie dajemy przedmioty, które.....patrz to co napisałem powyżej + Regulamin Forum

-pozdro-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego janusz102 - nie wiem czy wiesz, ale ja na tym Forum widzę więcej niż ty i możesz mi wierzyć - mój post nie jest bezpodstawny.
i proszę, nie sugeruj mi czy jestem wczorajszy czy nie oraz czy głupio gadam czy też nie - tego typu uwagi, z łaski swojej, pozostaw dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam . przepraszam ale nie chcialem nikogo urazic. poprostu zobaczylem cos co milo zobaczyc na polskim forum ... niestety mamy takie prawo nie inne i nawet za czysty guzik z pola mozna dostac wyrok. wchodze i czasem pisze bo jestem ciekaw co mozna wykopac na polskich terenach. strasznie mnie drazni jak ludzie pokazujacy cos ciekawego dostaja baty. tak odczytalem wlasnie wiadomosc moderatora... zdjecie z (tu jest takie cos...) nie bylo czyms dziwnym bo spotyka sie edosyc czesto i mysle ze bylo to tylko pogladowe. jes zabronione posiadanie broni , okradanie staruszek, posiadanie istotnych elementow broni , okradanie bankow i pozyskiwanie reliktow historii!!! czy chodzisz z wykrywaczem czy zbierasz rzeczy na wysypisku zlomu jesyes przestepca. sory ale zdjecie z CZYMS w rece jakos nikogo nie obraza i zalezy tylko od znalawcy co kierowalo checia pokazania go na forum. pozdrawiam wszystkich , moderatorow tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorek_wgr: znalazłeś nie byle jaką odznakę. Jej właśćiciel musiał nieżle karku nadstawiac i wcześniej kilka niemieckich tanków w diabły posłac aby ją otrzymać. Jak masz inne fotki ze Studzianek bądź z Przyczółka W-M to zapodaj - z chęcią obejrzymy.

Darz dół
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
witam
temat godzien uwagi, tylko trzeba mieć odpowiedni sprzęt, zakopane okopy, ziemianki itd. przydałaby się rama...ale z braku laku i zwykłą wykrywką można przeszukać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie