Skocz do zawartości

To moje z urlopu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 710
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie wiem za bardzo co to jest, bo ciężkie i tylko z 300 kg weszło do malucha ale wieczorem jedziemy znowu.

A ma swastykę na środku.

Mam pytanie czy ktoś wie jak to sprawdzić czy to jest złoto? to znaczy jakim płynem ??

A i jeszcze jedno ile można za to wziąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam monte_christo :)

A możesz dać lepsze fotki ,bo na tych niby coś widać ,ale jakoś blado:)))))))))))Jeśli chodzi o takie złotko? To ciekaw jestem ,co byś zrobił z czymś takim.I to tu jest problem:)

A propo,to jesteś troszkę złośliwy:) czy zawistny?
Bo jeśli Cię boli ,że pokazałem pare fotek ,to muszę Cię zmartwić ,zrobiłem to w dobrym dziale,i fajnie by było, abyś przed wejściem tu,lub gdziekolwiek wytarł gumowce,bo tak nie wypada:)
Jak narazie masz 20 postów,a z jednego nic nie wynika! Reszty nie czytałem,bo mnie nie interesują.
Ale fajnie ,że zajrzałeś do mnie:) I nie gniewaj się ,tylko zachowaj się jak męszczyzna.

Całą resztę odwiedzających przepraszam :(

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Neustadt , nie chodzi mi np.o ilość postów ,bo bardzo wiele osób zagląda tu dość mało razy,ale na innych forach mają mase cyferek,mądrych cyferek.
Mi chodzi o jakieś zachowanie,bo po czymś takim dochodzi do takich dyskusji,i psuje się atmosfere.

ps.Dochodzę do wniosku ,że puszczanie fotek na forum staje się kanibalizmem,bo jeden chce zjeść drugiego,tylko po co?????

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie