Skocz do zawartości

SCHINDLERS LIST


darkofjr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)) no jestem pod wrażeniem szczegółów , co do Bachledy to muszę jeszcze raz zobaczyć bo pamiętam tylko łebka w pilotce. Jakiś czas temu mój dobry kumpel Irlandczyk , przyznał się , że ma płytę z tym filmem od paru miesięcy ale nie oglądał bo wydaje mu się nudny . Namówiłem dziada żeby poświęcił wieczór , od następnego ranka przez siedem dni po pare godzin tłumaczyłem o co tam chodziło .Film jest świetny. No tak było .... pozdrawiam .liha

ps. wiele wind jest produkowanych przez Schindlera , ciekawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Chodziło pewnie o to że śmierdział kanałem i salutował jak żołnierz. Z tego się śmiali, śmierdzący gównem były żołnierz podbitego państwa. Czyli co? Zesrał się ze strachu. Nie ma co się nad tą sceną zastanawiać, lekarze w Płaszowie dokonujący selekcji mówili za to po polsku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film naprawdę dobry warsztatowo z jego treścią zresztą tak jak ze wszystkim można dyskutować choćby z pozycji ideologicznych. Ma kilka scen mocno zapadające w pamięć jak choćby likwidacja getta w Krakowie.
Przydałoby się więcej filmów na tym poziomie aby uświadomić co niektórym, że wojna to nie były wyłącznie walki bohaterskich herosów z SS ubranych w twarzowe parki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie