Skocz do zawartości

Czy taki mundur sie nada??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
patrząc na fotki z reko na róznych forach i stronach oraz na to, co widziałem na własne oczy podczas rekonstrukcji takich profanujących polski mundur" jest więcej i ene-cośtam" wcale tu nie odbiega zbytnio - wspomnę Darłowo i pancerniaków" jako przykład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerzu lepiej idź racaj do swojej grupy partyzantuw z BCH i AL na tą swojom baszte co miasto ci miało dać i tam swoje tezy wypuszczaj wśród kolegów a nie na poważnym forum i nie czepiaj się ludzi tkórzy robią reko powarznie!!

Co wy chcecie od Darłowa?? Darłowo to dobra impreza! jak skompletuje mundurek to tam też zamieżam pojechać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reneaktors ja sie nie czepiam! Tylko chce pomagać! Nie twierdze że nie traktujesz reko poważnie czy gdzieś tak napisałem?? Też robie reko (nawet kilku żołnierzy).

A co do moich kolegów z niby GRH to nie działamy prawnie ale narazie jakoś nam idzie.

Pozdrawiam Rycerz7!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie: Nie dyskutuj z głupcem, bo może się zdarzyć, ze ktoś jak posłucha waszej dyskusji, to pomyśli, że dyskutuje dwóch głupców". Zróbcie dobrze człowiekowi i zastosujcie EOT, bo inaczej pomyśli, że jest o czym z nim dyskutować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tak mi się wydaje, że niektórzy jeszcze nie zauważyli bardzo udanej prowokacji - gratuluję reneaktors ;). Ja załapałem o co chodzi widząc komputerowo rasowany mundurek :D

Muszę przyznać, że doskonale pokazałeś antypostać, która śni sie w koszmarach ludziom poważnie zajmującym się rekonstrukcją, w odróżnieniu od eko" (swoją drogą bardzo dobre określenie, lansowane przez mojego znajomego, określające podejście do tematu osoby pokroju prezentowanego przez reneaktorsa).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich którzy dali się nabrać a także tych którzy wyczuli co się święci. Nie przeczę że to była tylko taka mała po-świąteczna prowokacja, ot taki easter egg żeby rozluźnić atmosferę i wyśmiać pewien schemat wypowiedzi który się często tu pojawia, przy okazji zaświadczam że taki mundur" nie istnieje i nigdy nie został stworzony, to tylko kilka połączonych w całość obrazków ; ) Mam nadzieję że nikt nie czuje się obrażony.

ps. nie zamierzam też męczyć biednych kuców do działań wojennych, to tak żeby nikt mnie nie posądził o maltretowanie tych jakże pięknych zwierząt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reneaktors - muszę przyznać, że miałem nadzieję że zaprzeczysz i trochę jeszcze popiszesz w tamtym stylu (czytając post w temacie o Iłży prawie się zapowietrzyłem ze śmiechu). Poza tym ta wspaniała dysleksja, czy jak to tam zwą ... :D

Horst - ze szwajcarami nawet w bogatych kapitalistycznych Stanach mają jeszcze problem, bo na porządnej wydaje się imprezie:

http://dererstezug.com/2007Events/Hagerstown/Main/German.htm

też jest uwaga:

What NOT to bring- Anything Swiss to include converted Tunics, Trousers, Zelts, Zelt Pegs and Poles.

Tak więc spodziewam sie, że w Polsce jeszcze długo będziemy się z tym borykać :/.

Ja sam jestem nawróconym grzesznikiem, bo byłem kiedyś posiadaczem takowego przerobionego uniformu, choć na swoje usprawiedliwienie dodam, że nie zdążyłem go założyć na żadną imprezę i na szczęście udało mi się go sprzedać (wiem, zgrzeszyłem ponownie, bo moją powinnością było oblać go benzyną i spalić, by grzech się nie rozprzestrzeniał :P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójrz przyjacielu na siebie:)Revolta już nie tak łatwo sprowokować bo odkrył sens życia i żyje w harmonii połączonej z nirwaną. Moderatora działu proszę o usunięcie tego tematu ze względu na głupie żarty reneaktosia oraz próbę prowokacji innych użytkowników. Tak szanowany serwis nie może być miejscem dziecinnych prowokacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo swoją drogą, chyba właśnie dobrze, że jest taki wątek, spełniający rolę swoistego wyrostka robaczkowego" - gdzie ludzie w atmosferze żartu mogą sobie troszkę zwrócić uwagę na różne swoje niedostatki. Ważne, żeby wszyscy wykazali poczucie humoru i nie zaczęli się obrażać, kiedy okaże się, że z nich też można zażartować. (oho, teraz kolej na mnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie