Skocz do zawartości

Raupenschlepper Ost/Steyr RSO


Lemeryt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 595
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.
Dzisiaj nasze Muzeum wzbogaciło się o kilkanaście nowych części. Na początek zdjęcie gąsek, jutro zrobię i wkleję lepsze fotki. Pozdrowienia dla Pana Darka nowego przyjaciela naszego Muzeum, czapki z głów przed poszukiwaczami z kieleckiego, można się nabawić kompleksów.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając zdięcia pojazdu zobaczyłem koła które są częstym widokiem w mojej okolicy, używane są do tej pory przy studniach przykręcane do wału zamiast korby ręcznej. Jeśli kogoś to interesuje postaram się jutro o jakieś zdięcia. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Do dangbo76 !
Jeśli możesz do zrób wywiad czy są jeszcze jakieś inne części u gospodarzy i jeśli możesz daj znać na priv lemerytowi lub mnie. Oczywiście tak jak napisał nasz przyjaciel szczepciu czekamy na zdjęcia.
Pozdrawiam
lokfan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Kolego Dangbo76, przyłączam się do prośby kolegów o zdjęcia i ewentualny kontakt. Jeśli można spytać to z jakiego mniej więcej rejonu Polski jesteś. U nas na południe od Krakowa straszna susza jeśli chodzi o tego typu części :(
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie