Skocz do zawartości

PRAŁ CZERWONYCH W AFGANISTANIE


Rekomendowane odpowiedzi

Za wiele o nim powiedzieć nie mogę po paru artykułach, ale kiedyś widziałem formularz który wypełnił starając się o wizę. Pełny był bardzo czerstwych żartów... mnie zenowały nawet jako żarty z PRLu. A co do jego wali to sie chyba za wiele nie nawalczył.
Wogóle to dziwni ludzie. Jak Radek Sikorski, niby reporter wojenny a z bronią spacerował i jak mógł to do czerwonych wygarniał. Ech niektórzy mają nienawiśc do Rosjan zaszczepioną głęboko. A teraz odwracamy alika ogonem i pierzemy dawnych kamratów pana ministra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

(czy tu jest mechanizm do automatycznego cytowania?)

Towarzaysz Iwan stwierdził:
> Czy Lech Zondek będzie teraz prał imperialistycznych Polaków spod znaku kaczko-orła? ;) Cool... Bo przecież tam partyzanci" to jego dawni przyjaciele, niet?

Nooo niet :). Jeśli walczył z Rosjanami to jego dawni przyjaciele zapewne są w obecnych władzach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polemizowałbym :) W TVP, przy okazji początków wojny w Afganistanie (zaraz po wykopaniu stamtąd terrorystów), pokazywali sporą grupę ludzi z emisariuszem" (tak jak w większości wywiadów - stanowisko grupy przekazuje człowiek najbardziej fluent in English)- facet stwierdził, że nie chcą ani Talibów, ani Ameryknaów i będą się bronić zarówno przed jednymi, jak i drugimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie bardzo jak to wygladało w rzeczywistości bez ubarwień
Żondek z Sikorskim pojechali stopem do Afganistanu przez Pakistan -szli tydzień może dwa przez pustynię aż spotkali bojowników
zagadneli ich
-Hello boyz my byc z Bolanda i chciec napier dalać ruska swolocz
-My was powitać ,wy sobie wziąśc po jednym bambusrura i jednym kalaschnikoff i wy wojowac ale wcześniej wy napisać osfiadczenie że wy nie być szpiegi i wyznawać jedyna słuszna wiara

czy moglo to tak się odbywać ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie