Skocz do zawartości
  • 0

sugnatura-porcelana-samolot


karolek

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Sygnatura firmy Porzellanfabrik Stadtlengsfeld. Fabryka powstała w 1889 r. w Turyngii. Od 1990 r. istnieje pod nazwą RHON-Porzellan GmbH.
Znak z samolotem i napisem FELDA RHON (bez swastyki) został zarejestrowany w 1933 r. Sygnatura z samolotem, swastyką i napisami FELDA RHON oraz Modell des Amtes fur Schonheit der Arbeit" występuje na wyrobach w latach ok. 1938-1945.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam taki talerzyk rzekomo z niemieckiej poczty lotniczej i chcialbym sie dowiedziec ile moze byc wart ?? posiadam rowniez talerz gleboki bialy na odwrocie jest sygnatura 3 rzeszy sfastyka i jakis maly znaczek na ktorym jest napisane bauscher weiden . sa to talerze orginale a nie repliki ten duzy talerz ponoc jest z seri ktore byly robione na zamowienie przewaznie dla generalow tyle sie dowiedzialem i rowniez chcialbym sie dowiedziec ile moze byc wart . zainteresowanych proszeo kontakt GG 2088590 kom:889103833
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedłóg mnie cena tak jak ze wszystkim :) tyle ile ktos jest w stanie za to dac tyle jest to warte :)

Mam dziwne wrazenie ze historia z porcelana na zamowienie generalow jest tak samo znaczona jak kazda inna wiec mam wrazenie ze wsadzic to mozna miedzy bajki bo nie mialo by nacelu nic sygnowanie porcelany dla jakiejs niewiadomo jak waznej osoby chyba ze dla Goeringa bo on byl chyba na punkcie swojej osoby trzasniety :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie