Skocz do zawartości

Co sądzicie o Kolekcji Czołgi Świata ?


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 months later...
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Seria nie jest zła, wiele osób nie ma czasu i umiejętności aby sklejać czołgi, a interesują się bronią pancerną. AmerCom wydaje serię w skali 1/72, a np. DeAgostini swego czasu wypuszczało na rynek serię CrielModel" i tam były samochody, czołgi i samochody pancerne w skali 1/43. (http://czolg.blox.pl/2009/05/DeAgostini-Armours-Collections-SDKFZ231-143.html)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce to może zrobic zimerit. Zimmerit składał się z polioctanu winylu (popularny klej do drewna – jako spoiwo) (25%), trocin (10%), siarczanu baru (40%), siarczku cynku (10%), oraz ochry (barwnik) (15%).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Też uważam że kolekcja nie jest zła. Jeśli ktoś nie ma modelarskich aspiracji, a chciałby mieć w domu przybliżony model danej konstrukcji to czemu nie? Raz że cena atrakcyjna -nie każdego stać na wywalenie 50zł (żeby tylko) za modelik, dwa- dołączone gablotki, dzięki czemu modele nie kurzą się i są w pewnym sensie chronione przed uderzeniami itp. itd.
Nie ma co wybrzydzać. Ja zakupiłem kilka tych, które mi się podobają a teraz zbieram wybrane modele wozów bojowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla modelarza szajs, dla starszych dzieci ok.made in china,co ty duzo muwic,to cynkowe odlewy.jako modele pogladowe, nie mam nic przeciwko.siedze w skali 1/72 od 20 lat i nie lykam tego. wole zrobic model sam,chocby trwalo to kilka lat.ma wygladac jak prawdziwy.i co tu duzo mowic nie jest to tanie.sam model to pikus,jego przerobka i dostosowanie to dopiero obciaza portwel.chyba ze ma sie wyrozumiala pania,pozdro dla modelarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mensguth6 dobrze mówisz. Moja Pani jest wyrozumiała i mam to szczęście ,że czasami sama coś dokupi.Co do tych czołgów to wydaje mi się ,że to kolejny wywalgrosz, ponieważ jakiś czas temu były i samoloty , samochody i jakoś nie zrobiły na mnie wrażenia. Każdy sklepja to co lubi:) Pozdro modelarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie