Skocz do zawartości
  • 0

Częsc od ME ???????????????


jaca2003

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

CZYŻBY NIE WSZYSTKO ZŁOTO CO SIĘ ŚWIECI?

Knorr-Bremse was founded in 1905 in Berlin by inventor Georg Knorr. The initial basis for the company’s commercial success was provided by an agreement with the Prussian State Railways to supply single-chamber express braking systems offering considerably enhanced safety performance compared with traditional systems. In the early twentieth century, train guards still had to operate the brakes by hand, from so-called rake vans". The first pneumatic brakes were of a basic design, but before long, indirect automatic systems using a control valve were developed.

The second main area of activity for Knorr-Bremse emerged in 1922, when company moved into pneumatic braking systems for commercial road vehicles. Knorr-Bremse was the first European company to develop a new kind of pneumatic system that applied the brakes simultaneously to all four wheels of a truck as well as its trailer. The resultant reduction in braking distances made a significant contribution to improving road safety.

PRODUCENT HYDRAULIKI HAMULCÓW KOLEJOWYCH I SAMOCHODOWYCH
http://www.knorr-bremse.com

MBB (Messerschmitt-Bölkow-Blohm GmbH) ZNANE „WOJENNE” FABRYCZKI
location: Donauwörth, Germanyhistory: Fromerly trading under the name of WMD (Waggon- und Maschinenbau Donauwörth). Part of Adtranz?
products: rail vehicles in lightweight construction for underground and rapid transit commuter services, DMUs and EMUs; passenger cars.

PRODUCENT WAGONÓW?
http://www.railfaneurope.net/misc/mreil.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol Szrubek liczę ze coś wiecej wymyśliłeś.Od jakiego drania to może by?Ja widziałem pumpen od 109 i była mniejsza.Dasz rade coś z tych tabliczek więcej wywnioskowac?Dodam ze to cuś wyszło na środku osiedla w noc wigilijną(he he he taki bonus pod choinkę)z okazji wymiany rur ciepłowniczych.W okolicy nawet kapsla piszczałka nie znalazła a to cuś było i lekuchno wystawało z ziemi.Gdyby nie mój natchniony stan to pewnie bym nie zauwazył.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Co prawda się na tym nie znam i widzę ten agregat pierwszy raz w życiu, ale ponad wszelką watpliwość jest to agregat lotniczy. Nakrętki przewodów ciśnieniowych mają otwory na przewleczenie kontrówki - zabezpieczenie raczej rzadko stosowane poza lotnictwem. Na pierwszy rzut oka przypomina mi pompę hydrauliczną. Gdyby były wyraźniejsze napisy...
Pozdrawiam - Szarubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie