Skocz do zawartości

SEROKOMLA 2007 !!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam Panowie ! Widzicie sami jakie totalne nieposzanowanie dla zainteresowanych,a nie wspomnę o braku jakiejkolwiek odpowiedzi na zadane pytania organizatorowi .TomHagen1 masz rację,że kulik się nie udał ,ponieważ ,,powożący tymi saniami nie potrafi utrzymać w garści lejcy.Ludzie już rok wcześniej poplanowali sobie urlopy na tą rekonstrukcję,a tu żeby nawet nie padło słowo -PRZEORASZAM ! co to ma znaczyć ?
Dla mnie równa się to z jednym:brak kompetęcji i wspólpracy,zamiast asertywności to organizator pokazał się jaki jest aasertywny.Tak jak pisze AKCEJ : kogoś trzaby byłoby i to mocno ..... ma człowiek rację ! REKUĆ dlaczego ,,sprzedałeś" człowiekowi tak poważną i szanowaną rekonstrukcję ,który potrafi tylko kupczyć ? TY REKUĆ , który 2006 r. stałeś w szeregu organizatorów SEROKOMLA - KOCK 2006 pozwoliłeś na to ?. Tam wszyscy pracowali na ten sukces !, a teraz co to ma być ? Doprowadziłeś do ,,rozbioru tak słynnej rekonstrukcji -Bitwy Kockiej .Pamietaj , ,,Kleberczycy " Ci tego niezapomną , a gen.F.KLEEBERG nigdy tobie tego nie wybaczy.
Dlaczego osoba rekonstruująca grupę wehrmachtu ma decydować o całokształcie Grupy Polskiej ?.Może decydować ale o zasadach panujące w grupie niemieckiej - trza ująć w tedy realizmy panujące w tej formacji. Polskie grupy posiadały swoje wytyczne regulaminu.
Jak można powieżyc tak poważną rekonstrukcje komuś tak nieodpowiedzialnemu.Panie Rekuć twoje zadanie jest to naprawić.Wszyscy pamietamy wzeszłoroczną rekonstrukcję.Naprawdę było super, a organizatorzy staneli na wysokości zadania.Kamilo trzymał stery tego wszystkiego,to i ten OKRĘT REKONSTRUKCYJNY prawidłowy miał wytyczony swój kierunek, po zmianie sternika - został wprowadzony na mieliznę.To nie może pozostać bez echa panowie,choćby z szacunku dla dowódcy POLESIA .
Pozdrawiam wszystkich Dowódców GRH , jak i grupy,których dobro rekonstrukcji leży na pierwszym miejscu.Bo dobry dowódca - to dobry organizator !
Pozdrawiam AK - Wilczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako zainteresowany (choć niezaangażowany) powiem swoje zdanie. Z jednej strony cieszę się że impreza się odbędzie, bo też doceniam trud zorganizowania czegokolwiek, że ludziom się chce. To kosztuje, nie tylko pieniądze...
Z drugiej jednak strony przykro to wszystko czytać...jakieś niejasności, niedomówienia, równi, równiejsi...grupa Polska, grupa Niemiecka...pewnie Sowiecka...ja chyba na przyszły rok przygotuję grupę japońskich spadochroniarzy z maczetami :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co samolot wie - to samolota nikt z owych" organizatów (ktokolwiek by to miał być) nie zapraszał. Także raczej nie polatam w Woli. Z Don Kamilem byliśmy umówieni od dawna - ale w świetle ostatnich zmian czuje sie z tej umowy zwolniony i polece gdzieś indziej (albo na wycieczkę)

pzdrw

Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to. Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, że jest to druga rekonstrukcja, po Bzurze, gdzie widać rozłam w szeregach strony polskiej.Nie wiem o co poszło w Kocku, ale to nie uchodzi, aby tak się sprawy miały, że są równi i równiejsi, zarówno na Bzurze, jak i Kocku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ciebie kolego okaul, tak samo jak innych. Poprostu ktoś odpuścił trochę temat, a jak organizował kamilo to było oki. Trzeba było może wesprzeć kamila w obronie swojego stanowiska i byłoby w porządku. Nie śledziłem dokładnie dyskusji, ale chyba na jej łamach kamilo dorobił się żółtych kartek...szkoda że tak to przebiegło :(
Swoją drogą kolego okaul, w innym tu założonym temacie mam pytanko do Ciebie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie