Skocz do zawartości

SEROKOMLA 2007 !!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

pinio masz jakis problem to napisz do KASI ona ci pomoze a jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej nie zasmiecaj postów bo to kwalifikuje sie w/g regulaminu na bana. (chcesz pogadac zapraszam na meila lub gg ) znawco ludzi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie !
To nie piaskownica!Dałem Wam cynk" jakie i gdzie mają się odbyć uroczystości, a Wy robicie rozpierduchę !Ktoś, kiedyś powiedział: ie miłość,nie przyjażń tak jednoczy, ale wspólna nienawiść".Ja dodam tylko tyle ,że to droga donikąd!!!Szanujmy się wzajemnie,bo łączą nas wspólne upodobania!Chciałbym dodać informację ,że Serokomla będzie rozkopana z racji kanalizowania miejscowości i w związku z tym uroczystości prawdopodobnie odbędą się kilka kilometrów dalej,t.j w Woli Gułowskiej, we współpracy gmin Serokomla i Adamów.Dalsze informacje podamy po 6 b.m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekuc komuś juz nie pasuje to co robimy i zal mu posladki ściska ,ale nic to wyjasni sie jakoś .co do serokomli to chce dodać że w tym roku już czekamy na zgłoszenia .Wiem ze to jeszcze wcześnie ale mniejwiecej dajcie cyne kto bedzie

pozdrawiam kamilo (lublin GRH 8PPLEG )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Serdecznie !
Panie PINIO , ma pan PROBLEM ? Jeżeli tak ,to pytam jaki ?
Pytam pana wprost .Co ma znaczyć pańska wypowiedź , komu i czemu ma ona służyć ? A o co mam lub mamy pytać ,, pseudo generała Kamilo lub o wydarzenia z pod Kocka ? Wydarzenia z pod Kocka ujmując historycznie to wiedzą wszyscy.Wszyscy to znaczy każdy szanujący się Polak powie !Byłem i widziałem zrekonstruowaną bitwę w Serokomli w dniu 1 października 2006 roku.Było wszystko na bardzo dobrym poziomie.Dowódcy grup rekonstrukcyjnych reprezentowali fachowość i znajomość nie tylko historyczną ale militarną i batalistyczną.Co do odniesionych ran,to tak się składa,że w takiej inscenizacji nie ma prawa byc kto kolwiek ranny.A to wymaga kunsztu i fachowości panie PINIO ! Co do medali być może i je posiada jak każdy kolekcjoner i pasjonat, wolno mu ! Twierdzi pan ,że ten człowiek nie ma pojęcia o historii, to jest pan wielkim błędzie.A nie mam zamiaru wyprowadzać pana z pańskiego dołka abderyckiego połączonego z troglodytyzmem!
Panie Pinio jakimi przekaźnikami się pan posługuje,że wydaje pan takie zakłamane kalumy ?Czyżby pański układ synerologiczny nie spełniał własnych oczekiwań ?Polecę panu Ajurwedę. Wystarczająco wprowadził pan w swym miescu pracy ucisk i bałagan.Jako były kierowca powinien pan coś wiedzieć i umieć. A zabierać głos też trza umieć,ponieważ osobista godnośc każdego człowieka tego wymaga.Widocznie panu brak !.Jest powiedzenie,,Nie pijesz wódki to nie mów na zdrowie ".Nie pomagasz to nie przeszkadzaj panie PINIO.Pański NICK przypomina mi chłopczyka z dzicięcej dobranocki DOMINKI-PINIO , Proszę Słonia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLONIKUS dzieki za te słowa ale dalsze dysputy z panem Pinio są nie na ten post bo tu bedzie mowa o inscenizacji jaka ma sie odbyć w 2007 roku i skupmy sie na tym .A pana pinio zostawmy z jego ALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Bardzo ładne. Naprawdę.
Ale ...
Kamil, masz prawa do publikacji materiałów archiwalnych?
Żebyś się chłopie na ombę" nie wpakował, bo to są dość znane (w większości ) kroniki, a w Polsce do nich prawa ma WFiD w Warszawie o ile mnie skleroza nie myli.
Pisze, bo mam własne przykre doświadczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że okejos ma rację. Choć byłby delikatniejszy w słowach ze wazględu na temat wypowiedzi :))))
A jest tyle ról do zagrania na rekonstrukcji dla płci pięknej ... Dlaczego wszystkie chcą być ułananmi? :))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Oficjalnie chcę się wypowiedzieć : W związku z zaistniałymi okolicznościami o których dowiedziałem się dzisiaj informuję iż nie biore udziału w organizacji rekonstrukcji historycznej WOLA GUŁOWSKA 2007" w imieniu GRH ŻELAZNY ORZEŁ oddziału Policji Państwowej okr. Lwów rezygnujemy z udziału w imprezie .
Kamilo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie