Skocz do zawartości

ZIELONA GÓRA I OKOLICE


BASTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Lukasz trafilem kurde w samo grypsko mnie rozwalilo pojechalem moja chalupke do wrocka podremontowac i mnie skosilo hehehe ale jade w ta sobote wiec moze cos moze rope znajde heheh modny temat u nas w okolicy kurde naogladalem sie naczytalem mam troche info w glowce i juz bym polecial polazic pobuszowac kolo Gubina ale do soboty jak ktos cos to moj email marcinszaja@op.pl
to narazie tyle
p.s.
Bastek ty wiesz oco chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 458
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Więc jak w straej polskiej komedi czort mnie pokusil z tym Rysikiem czyt.Gubinem
Pojechalem znalazlem fajna miejscowke na dzien dobry wszedlem do lasu i bach ladne pociski niemieckie pozniej jeden rosyjski i kilka nastepnych mysle rutusik sie sprawdza caly podjarany znalzlem jeszcze jakas okragla blache z mnostwem dziurek jak sito i na srodku ma mocowanie jak stojak niewiem co to ale sie ciesze jak glupi nastepne transzeje i okopy i nagle jeepek z panami z strazy lesniej i koles pan zasadniczy dorwal mnie dokumenty itd dzwoni na policje przyjezdzaja w sumie ok pytaja czy mam bron czy znalazlem jakas i koniec a pan lesnik uparty mandat za zerwanie sciulki i tak fajna miejscowka chyba poszla sie pier.... pozdrowenia szajka
niewiem jak chcecie to dolacze poniej foto ammo ale chyba to bzdet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo mrozow i innych niedogodnien bylem raz z kolega boyss
na wykopkach i cosik znalezlismy ale ogolnie teren juz byl grzebany ale fakt tego ze mozna sie dogadac i zrobic cos z kims normlanie szok ze dalo rade i to dzieki zielonej gorze i okolicy.
pozatym idzie zima ja sie dalej podjarywuje rutusem chociaz wszyscy sie dra ze niema czym :) i poki mozna to chyba bede jezdzil az calkiem ziemia stwardnieje
p.s.
zycze wszystkim wesolych swiat i duzo fantow pod choinka pozd szajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!
kto sie wybiera w najblizszym czasie na Gubin niech ma oczy dookola glowy.chwilowo pieski sie ostro interesuja tematami poszukiwan w tamtym miescie...dobrze ze nie 7-8lat temu... :D
aaa i juz napewno odradzam bieganie na ych" najciekawszych wzgorzach na zachodniej czesci ...kto jezdzi ten wie o ktore chodzi:)
poczekajcie lepiej jak sie troche zazieleni.
Pisze powaznie,jest nieciekawie w ostatnim czasie.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie