Skocz do zawartości

ZIELONA GÓRA I OKOLICE


BASTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie raz jak ryłem w Gubinie capnęli panowie ze straży Granicznej popatrzyli, pogadali mówią, że im najbardziej zależy na nielegalnym przekraczaniu granicy i przemycie ale poradzili żeby zgłosić się następnym razem na strażnice to oni wpiszą do swojej ksiązki i można latać co też zrobiłem i byłem legal. Teraz to chyba bez znaczenia bo nie ma granicy.
do sosen_ swidnica w Świdnicy bede mieszkał na jesieni ale jestem tam codziennie (budowa domu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 458
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
kurde wszedzie walcza z nami :) i trzeba poprostu bardziej uważać ehhh moze to dlatego ze coraz wiecej nas i moze ktos w tym panstwie zauwazy ,ze to nieszkodliwe hobby jesli spelnia sie pewne zasady i reguły. pozd dla Zielonej i oklice dasz dolek na weekend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,wiecie coś na temat udziału w walkach na naszej ziemi innych oddziałów niż niemieckie? Pare tygodni temu trafiłem fajny medal Rumuński z 1941 r,obok pełno łusek od ppszy i drobnej monety fenigi i grosze polskie dla G.G.Wiem że pod cibożem leżą Belgowie i Węgrzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Sirpavlo Nakładka a nie wkładka pisałem na szybkiego i zanim zauważyłem to post już poszedł", gratuluje klamerki DAF-u widzę wczesny wzór , to widzę ładne fanciki maja kolego Stedke w ogródkach na Wale Pomorskim aż strach pomyśleć co można trafić na polanach czy w lesie (jak nie ryte).Marekkom55 gratuluje medalu. Ja dzisiaj trafiłem z kompanem od szpadla" Szajką depozyt", jutro wrzucę zdjęcie mojej połowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atb22 wiem:)
tym bardziej tam gdzie moi znajomi mieszkaja to 13km do najblizszej cywilizacji tz do miroslawca.do ich domu przez as jedzie sie ok 40 min:) wystarczy wyjsc do pierwszego lasu z brzegu i masz setki okopow,stanowisk itp... a w nich... :)
jednak co mnie urzekło w tej dziczy to po calonocnej imprezie budze sie wygladam przez auto mysle sobie ku..a co ja pilem ze mam halucynacje..." za plotem moze z 10-15m stado Żubrów :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Stedke a może żubrówkę piłeś i żubrem zapijałeś to i nie dziwota że rano Żuberki widziałeś ;). Miejscówka ładna tylko pogratulować osobą z tamtych terenów. Fotka nie za wyraźna ale robiona telefonem Szajki widzę że bubel a nie telefon do lasu bierze ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie