Skocz do zawartości

ZIELONA GÓRA I OKOLICE


BASTEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 458
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak widzę nie wszyscy przestrzegają zakazu wstępu do lasu ;) ja po spotkaniu z leśniczym dałem sobie nara zie spokój i wybrałem się na przerobione" poletko jak widać opłacało się ,sreberka tez cieszą oko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Woj . Lubuskie nadal tajemnicze jeśli chodzi o kryjące się pod ziemia różne rzeczy np. tak jak na zdjęciu Wykopałem chłodnicę do MG08.z bardzo ładnym kamuflażem niemieckim z końca I WŚ tylko brak kranika Chłodnice wykopałem w okolicach MRU - Boryszyna po za tym również wykopałem 1 skrzynie niemiecką lecz nie wiem od czego ona jest ( posiadam takich skrzyń 4 ) oraz 2 do MG42 wszystko znalezione w okolicach MRU lub odzyskane od pobliskich rolników ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto wnętrze tych skrzyni hm od czego one są to już sami musicie sobie odpowiedzieć bo ja nie wiem .Po za tym polecam jeśli chodzi o zwiedzanie i wykopki Pozycje Śierodkowej Odry można co nieco wykopać jakieś zawsze łuski Jeśli ktoś się będzie wybierać w rejon Czerwieńska to proszę o kontakt a zawsze można się wymienić jakimiś spostrzeżeniami i historiami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i troche zlomu normalnie bym tego nie pstryknol ale lezalo na stole poukladalem ale w sumie moze ktos wie od czego duzy jest :) no to mysle ze wiecej zdjec ktos doda 1000 vat wracaj na zielona a nie sie szwedasz tak samo atb22 i reszta pozdrowka dla calosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie