Skocz do zawartości

ZIELONA GÓRA I OKOLICE


BASTEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 458
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam,chcialem tylko dodac ze w Gubinie sa naprawde ciekawe miejsca nawet i okolice,tylko chodzi mi o lotnisko,jesli znajdziecie chwilke to zapraszam a przekonacie sie sami ze w/w temacie rolnik pogina ze srutowka w ciagniku.A co do lotniska w okolicach Lubska to tez niema co na narazie kopac bo jest zasiane,kto szanoje prace na roli to wie ze to tez moze sie zle skonczyc np.widlami w plecach : ).Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe żadne, ale rozgadaliście się z lotniskami i rzuciłem trochę fantów związanych z tematem:)

Wronka leżała zakopana razem z resztką munduru czy czegoś podobnego(resztki rozsypującego się materiału), obok kilka innych fantów(m.in. szklane kulki do zabawy-też 100% niemieckie), wszystko w jednym miejscu, nieopodal starego przejścia granicznego. Wyglądało to jakby ktoś uciekał i zakopał w pośpiechu w jednym miejscu. Wyszło na wiosnę, przy okazji orki leśnej-zaciekawiony kulkami poszedłem i wykopałem:)

Reszta z innych miejsc, a porcelanka została wymieniona za dzwonek od roweru z nazwą wsi Dittersbach(Dzietrzychowice), akurat mieszkańcowi bardzo się spodobało, i wymienił się. Ogólnie zbieram porcelankę, więc jeśli macie coś z okolic, chętnie na priv'a.

Aliens niedługo pogadamy, jak wrócę z kresów", bo na razie nawet nie ma jak. Jak możesz to powiedz na privie co mniej więcej byś chciał(wiesz za co:)

Pozdro dla znajomych z ziemi lubuskiej!
Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co! Pewnie ,że od Gubina się odgania. W koncu u nas niemcy zakopali bursztynową komnatę w okolicach lotniska, na terenie koszar we wschodniej częsci miasta prowadzono badania nad *wunder soldaten*, podobno wychodowali mala armie zmutowanych zołnierzy o nadprzyrodzonych zdolnosciach, a co lepsze już w '45 roku mieli dla nich kody na niesmiertelnosc!!! A dziadek znajomego z Guben opowiadał, że Ewcia podczas brzydkich zabaw z Adolfem na naszych pieknych wzgorzach zgubiła swoje ulubione kulki analne ktore dostała od Eichmana, podobno sygnowane SS i RZM. Tak wiec lepiej nie przyjezdzajcie do Gubina, naprawde nie warto, szkoda czasu i wogole. A strach pomyslec jesli ktos by wykopał wunder soldata, albo nie daj boze analne kule Ewci ;) :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek zabrałem wykrywke i grzeje do lasu ale niestety opad ciągły nieustający zniszczył moje plany więc po drodze pstryknąłem krzyż upamietniajacy poległych Niemców w czasie I wojny. Na szczycie czegoś mu brakuje bo wystaje tylko zbrojenie a znajduje się przy drodze do Kożuchowa we wsi Książ Śląski. A miał być taki fajny weekend ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,tak szajka wszyscy odganiamy wszystkich od Gubina ,na ulicach mozna spotkac rogatki uzbrojonych po zeby lokalnych obroncow.Ja sam stoje na strazy w jednej z nich broniacych dojazdu od strony Lubska,jak podjedziesz to napewno mnie poznasz.Mam na sobie czarny mundur z dwoma piorunami na kolnierzyku,to po dziadku uniformek.Podczas wojny pracowal w elektrowni i stad te pioruny,a na czapce mam trupia czaszke bo dziadzia dorabial w zakladzie pogrzebowym,wiec sam widzisz nie ma zartow ,lepiej do Gubina sie nie zblizac :))
Pokazcie- a moze by tak sam poszukal co!!Swego czasu jakos sam znajdowalem skrytki w Lubsku bez niczyjej pomocy:)
Pokazcie co znalezliscie - czysz kilka postow wyzej nie pokazalem coz takiego mozna znalezc w Gubinie ?
Jak pismo glosi szukajcie a znajdziecie ".Dla leniwych polecam antykwariaty ,targi staroci itd,itp a nie detektor metalu:)

PS.Osobiscie pochodze z Gubina i wiem ze tereny sa juz ostro przeryte ale tez potrafia mile zaskoczyc i prawda jest taka ze czesciej kopalem w okolicach Lubska i Zar niz w Gubinie.To moze wlasnie wy odwracacie uwage od swoich terenow,bo jak tylko pokarze sie nazwa Lubsko lub Zary to zaraz ukazuje sie post odwracajacy uwage i skupiajacy ja na Gubinie.
Szajka czy to wlasnie nie ciebie drapnela straz lesna z policja w okolicach Gubina?:)
Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie