Skocz do zawartości

ZIELONA GÓRA I OKOLICE


BASTEK

Rekomendowane odpowiedzi

siemka wszystkim
dzieki za odpowiedzi stedtke Lubsko jeszcze bo po czesci Wroclaw a obecnie Malaga Hiszpania ale juz wracam niedlugo
Atb22 jasne skrobnija na e-mail jest w poznajmy sie i mozna na Dluzek skoczyc
Stedtke do wypcia i pogadania o wykopkach to ja zwasze chetny podaj czas na e mail :)
Kurcze dordcie mi wykrywacz taki na militarke dobry do 900 zl bo kupilem jeden ale nie napisze jaki bo siara jesli jakies pytanka lub moge w czyms pomoc
to piszcie pozdr szajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 458
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
dzieki widze ze mine laby sa zajebiscie profesjonalne
te z gornej polki a gdzie mozna kupic tego co mi podales
pozatym bastek mozesz podac tytul tej ksiazki o Bieniowie
pozdrowka szajka
p.s
moze ktos gdzies ma informacje jakies przkazy o walkach na naszych teranach relacje swiadkow polskich i niemieckich
pozdrowka szajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka
dzis trzeba sie wyplakac hehe kupilem BOUNTY HUNTER Pioneer VLF o czym pisalem ze wstyd dobra kazdy popelnia bledy niechialo sie wejsc na forum masz za swoje po przeczytaniu forum moj wybor pada na Rutus Solaris albo Smetek HS-2 i co mam z tym Bounty zrobic wyrzucic czy jednak mozna cos na nim wyciaganac w sumie znalazlem na nim pare fantow Minelab odpada cenowo narazie i jestem zielony wiec moze w przyszlosci
Pozatym szlak mnie trafia w Hiszpani studjuje mapy zbieram info ale ciagle 2 tygle do Polski
Mam pytanie jak jest przy granicy po stronie Niemiaszkow np Zgorzelec po drugiej stronie nazole tez tam biegaja za odkrywka i czy mozna kopac w Niemczech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka
Cisza czy nikt z Zielonej Gory i okolic nie jezdzi na wykopki zadnych newsow pochwalcie sie ludzie
Jakos martwo unas na tym Forum
Kurde chlopaki mam prosbe czy ma ktos moze jakies info dotyczace rozmieszczenia Niemiaszkow w naszej okolicy tzn w jakim miescie jakie oddzialy stacjonowaly mam troche info o Gubinie ale jak ktos cos ma inne miasta jestem wdzieczny za info
pozdrowka for all Szajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim
Przebzydle wiatry mnie zatrzymaja na tydzien do dwoch dluzej niestety ale i to ostateczna data wiec kolo 25 11 bede w Polsce Bastek
Pozatym kurcze ponowiam moja mala prosbe doradcie mi Smetek czy Rutus bo chce kupic w tym miesiacu
A co do naszej przepieknej ziemi lubuskiej ja z wiadomych przyczyn niczym pochwalic sie nie moge (chociaz pononc tutaj kolo Malagi sa miejsca gdzie staly wille Rzymskie nie sparawdzalem ale angole pononc maja jakies wyniki
ale niestety niechca sie podzielic namiarami czemu :)
Lecz moze ktos byl lub bedzie na weekend rzucie fotki szczesciaze pomyslnych lowow i przyczepy fantow poz szajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm i cisza
eh czy juz normalnie nikt sie nie odezwie
ja tylko z malym infem pojawila sie ksiazka o Lubaniu Slaskim i walkach wokol niego mysle ze warta 30 paru zlotych
Bastek daj mi namiary na ta ksiazke o Bieniowie(butelke czerwonego dobrego wina hiszpanskiego ci podrzuce)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie