Skocz do zawartości

ZIELONA GÓRA I OKOLICE


BASTEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 458
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Znalazłem k/Gubina to i wiele innych fantów na dziwnie małej powierzchni zupełnie jakby ktos je wyzucił -były tam szyszki od szabli guziki i monety róznych europejskich panstw a takze odznaczenie kombatanckie i młodziezowych organizacji hitler.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
Siemka wszystkim
Jestem swiezak jesli chodzi o wykopki wiec za wielu fantow nie mam na swoim koncie Ja narazie w Hiszpani a wykrywacz kupilem 2 miechy temu korzystalem z niego przez tydzien wiec lamer
Chce nawiazac kontakt z kims z okolic na jakies wspolny wypad mam pare skanow map Lubska Brodow Gubina Jasienia
Krzystkowic bylych jezdze czasami na Zasieki na wyburzone miasto mozna czasami fajne rzeczy znalezc jesli kots chetny to pod koniec tego miesiaca lub w listopadzie mozna by cos zorganizowac i jest jeszcze pare miejsc w okolicy Lubska ktore znam i mozna cos pewnikiem wyszperac
. Czy moze mi ktos podeslac info na temat gubina i oklicznych walk dzieki szajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim
Jestem swiezak jesli chodzi o wykopki wiec za wielu fantow nie mam na swoim koncie Ja narazie w Hiszpani a wykrywacz kupilem 2 miechy temu korzystalem z niego przez tydzien wiec lamer
Chce nawiazac kontakt z kims z okolic na jakies wspolny wypad mam pare skanow map Lubska Brodow Gubina Jasienia
Krzystkowic bylych jezdze czasami na Zasieki na wyburzone miasto mozna czasami fajne rzeczy znalezc jesli kots chetny to pod koniec tego miesiaca lub w listopadzie mozna by cos zorganizowac i jest jeszcze pare miejsc w okolicy Lubska ktore znam i mozna cos pewnikiem wyszperac
. Czy moze mi ktos podeslac info na temat gubina i oklicznych walk dzieki szajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szajka bardziej tajemnica sluzbowa, ze wzgledu ze jeszcze mozna wyciagnac troche zlomu tylko trzeba sie naszukac odpowiedniej miejscowki... a to trche pochlania czasu,pieniedzy i wogole. ale ogolnie w gubinie mozna znalezc ciekawe rzeczy trzeba jednak szukac.
a skad jestes?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to my sie spotkalismy, specjalnie zalozylem na towarzyskim temat w niedziele.
przeslismy z 100m i natknelismy sie na lesniczego na rowerze,naszczescie nas nie zauwazyl i pojechal w wasza strone.
a czy cos wyszlo... wyszlo ale nie temat na forum..wiesz inwigilacja:)
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie