Skocz do zawartości

Czterej Pancerni ..." na TV Prima


Edgar G.

Rekomendowane odpowiedzi

Na czeskiej TV Prima dzisiaj koło godz.10 rozpoczęto emisję serialu Czterej Pancerni i pies".Informacja dla wielbicieli gatunku,bo niestety w polskiej telewizji publicznej królują beznadziejne,plastikowe telenowele a pancerni są na czarnej liście.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżdy chcieł być Jankom,czy coś takiego.Bardzo dobre recenzje dostał ten serial u Czechów.Serial fałszuje historię,ale mimo wszystko kończy się zdobyciem Berlina. Wildsteina przeczekamy, a pancernych mam nagranych na 7 kasetach,i nie mam zamiaru tego kasować.pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie do osób co posiadają w komputerach karty telewizyjne
mieszkam w Olesnicy koło Wrocławia i gdybym zainstalował w moim komputerze taka kartę mógłbym oglądać ten kanał czeski Prima ???
orientuje sie ktoś może i mi pomoże :)

pozdrawiam skarbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kablowce akurat nie ma :( , ale do tej karty telewizyjnej wystawiłbym antene na dach , może by sciągało - niewiem , niewiem jakiej mocy jest nadajnik czeski i z kąd nadają , koło nas około 60 km jest góra ślęża i tam chyba na ślęży jest duża antena dzięki której można min odbierać czeskie stacje , ale tego też nie wiem :( - może ktoś wie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie