Skocz do zawartości

INSCENIZACJA W LUBARTOWIE


kamilo

Rekomendowane odpowiedzi

A tak, słynne opuszczone przedszkole w centrum - ewenement na skale krajową - doskonała lokalizacja (50m od rynku), a mimo to bez okien, całe brudne i zaśmiecone. Podobno ten stan to efekt bardzo silnego lobby lumpiarsko-żulowskiego w ratuszu, które nie pozwoli na odebranie sobie tego obiektu :D. Jednak żeby nikt nie powiedział, że to off topic to napiszę, że po uprzątnięciu śmieci i odchodów ten obiekt nawet nadawałby się do odegrania jakiejś inscenizacji walk w mieście ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łęczycy było to samo, przy wyjeżdzie z miasta stoją ruiny domu. Okazało się, że właścicielem jest jakiś Żyd z Izraela i miasto przeniosło ludzi z budynku, a budynek popadał w ruinę. Jak już dachu nie było, to nawet tego rozebrać nie mogli. Choć ostatnio ktoś to burzy.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Panowie mam smutną wiadomosc z powodów braku wsparcia finansowego z ministerstwa i braku funduszy na projekt, inscenizacje i pokazy w Lubartowie są odwołane jednak może w lipcu odbędzie się inscenizacja przy zamku w lublinie tak jak 2006 roku ale to jak coś powiadomię na dzień dzisiejszy odwołany jest Lubartów dziękuję za zgłoszenia i liczę na dalszą wspołpracę KAMILO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tzw mundurki Giertycha" nie mają nic do rzeczy, bo i tak szkoły (czyt. ministerstwo) by ich nie fundowały. A poza tym, jeśli się nie mylę, to na imprezy rekonstrukcyjne pieniądze są przekazywane z wydzielonych (np. zapisami ustawowymi czy wew.) funduszy w danym podmiocie (strasznie to nazywa się), który finansuje takie przedsięwzięcia.
A temat zdobywania" organizowania" funduszy na imprezy rekonstrukcyjne nadaje się na inny, myślę że ciekawy wątek tego forum. Można by podzielić się doświadczeniami w tych sprawach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akagi ja sie nie smieje tylko zawsze mnie irytuje kolejonosc załatwiania spraw. najpierw robi sie smak - ze wszystko pozałatwiane zbiera ludzie ustala scenariusz a potem dupa.
a moze tak odwrotnie. najpierw pomysł scenraiusz kalkulacja kosztów min. to razy 30%.
potem do gminy odpowiednia prezentacja. podpisanie dokumentów szukanie sponsorów..... a ludzie sami przyjadą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mylicie się co do tego : oczywiście dobra jest kolejność ,ale co zrobić jak najpierw jest chec ze strony władzy a potem jej nie ma ? To co my na to poradzimy ?? wpływu na to nie mamy za małe żuczki jestesmy .
ale jak im przekładałem kosztorys to tak tak a teraz projekt w łeb strzelił i całe przygotowania na marne .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie