Skocz do zawartości

Gdzie w Polsce sa jako pomniki T-34?


Gość toom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 389
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
T 34/76 jest MWP na forcie
łatwo go poznac bo jest jasno "zielony
drugi jest podobno we wroclawiu ale go nie widziałem
wogle to na jachich zasadach one zostaly zabrane i umieszczone tam gdzie sa drowizny depozytu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie,a wlasciwie dwa,nr1:gdzie na terenie dolnego slaska,lub w okolicach gliwic(tam bede)sa T 34 do ktorych mozna wejsc do srodka,a pytanie nr2:gdzie sa w polsce jednostki wojskowe pancerne,aha jeszcze trzecie pytanie,co sie stalo z T 34 ktory stal w Zorach kolo bloku gdzie sie wychowalem,i kiedy go usuneli,czy ktos moze podeslac jakies fotki tego czolgu,lub cokolwiek o nim?pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miejscowość Bondyrz na zamojszczyźnie, stoi T- 34 przed budynkiem Muzeum Swiatowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.Bondyrz położony jest w połowie drogi pomiędzy Krasnobrodem a Zwierzyńcem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Drobna korekta listy.

Gdańsk T34/76
Gdańsk(Zwycięstwa)
Westerplatte - T-34/76


Pierwsze dwa wpisy to jeden pojazd. T-34/76 wczesnej wersji (z pojedynczym, dużym włazem na wieży) stoi na aleji Zwycięstwa.
Natomiast na Westerplatte (ktore jest częścią Gdańska) stoi T-34/76 późniejszych serii.
Można jeszcze dodać T-34/85 na ulicy Piastowskiej, ale nie jest to pomnik, tylko własność klubu płetwonurków Rekin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie