Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jacenty2004

88 leży sobie na Helu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Najważniejsze pytanie to czy ten flak jest jak by to powiedzieć prywatny" czy wylanduje w końcu w jakimś muzeum??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
boze gzdie te czasy gdzy w skarzysku na podwórku i pana B. lezało duuuzo wiecej i wlepszym stanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czyżby to była 88-ka z Żarnowca? Ciekaw jestem jak konserwator to wytłumaczy i co ekipa z Helu z tym zrobi...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej Wars....mi to nie wygląda na naszą podstawę która zaginęła w akcji, albo jest jakaś zdekomletowana, wózek wygląda podobnie ale ramiona są inne. Jacenty mas więcej fotek? Szczególowych? bo nie chce mi się mykać na Hel...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coby nie było:
http://forum.eksploracja.pl/viewtopic.php?t=97&postdays=0&postorder=asc&start=0

Pzdr

Grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak drogi Herussie, to jest Wasza podstawa. Nieco już rozmontowana... :)
Ciekawe prawda? Konserwator mógłby chociaż Was uprzedzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
swietnie a gdzie jest 2 bocza oga"
były obie a jest jedna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziki. Nie wiem czy Pan dr Marian Kwapiński tam był, ale moim zdaniem winien uprzedzić o swojej decyzji stowarzyszenie które uratowało 88-kę (tj. TPS). O konsultacji co do jej losów nawet nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ojej ....Pan konserwator olał ciepłym moczem Warsa ....a przecież on mu tak ładnie o wszystkim pisze , dzwoni..i tak wiele robi , ratuje ....buehehehehe...

PZDR PATRON

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PATRON. Trochę kultury! I nie mnie, a ludzi którzy uratowali 88-kę przez zniszczeniem. Przynajmniej tak to dziś wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
88-ka leży na terenie baterii Schlezwig Holstein i nie ma nic wspólnego ze schronami w Jastarnii.

Pozdrawiam
d007

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie w temacie 88-ki, ale szlezwika406"-wyglada ochydnie, dramatycznie-nieautentycznie. ja ciesze sie ze tam sie cos dzieje, ze sa ekspozycje, ale wyglada, jak dla mnie za ladnie, tak jakby ktos zamek w malborku pociagnal czerwona farba i zalaminowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
langfur: a czy wszystkie zabytki w Polsce muszą być zdewastowane i zasyfione ? Chyba nie. Wg. mnie 406" to kawał dobrej roboty. W tym dziwnym kraju zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, że jest czysto i normalnie. Niepojęte !

Pozdrawiam
d007

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie