Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ok :)

Hmmm no ja rozumiem, że to jest antyczny symbol buddyjski

http://www.glass5.com/Buddha%20in%20Temple%20with%20non-Swastika.JPG

ale koleś ma go w ej gorszej" wersji, poza tym takich wisiorków raczej nie robiono w Vietnamie jak u nas krzyżyków..
No i na Boga.. to jest murzyn... podczłowiek według Hitlera... głupota, skrajna głupota... i niedouczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
nie bede polemizował co to za swastyka na szyi, ale w Viet Namie swastyki to częsty motyw zdobniczy. przed wojną, tzn do podbicia Viet Namu Południowego przez Viet Nam Pn(Socjalistyczna Republika Viet Namu- Wolna, Niepodległa, Szczęśliwa, taka jest teraz nazwa państwa) w Viet Namie ludzie mogli zajmowac się religią, po wojnie już nie. Więc swastyki były tam co krok. Nawet teraz jeszcze bywają tu i tam, mino że czasy się nie zmieniły i komuchy trzymają się tak dobrze jak na Kubie.

ale foto flag swastyk czy innych nazistowskich symboli na pojazdach US Army bym chętnie zobaczył. Mogą tez być foto z innych wojen, nawet II i Panamskiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palemka jak palemka, może dla wojska walczącego na pustyni lepszy byłby niedźwieź polarny na krze. swastyki na niej nie ma , ale mi się kojarzy z AK oczywiście, symbol czytelny tak jak kluczyk. Ale formacja nieco mniej mordercza.

Znaczek za walki z bandami to musiałbym mieć więcej wyobraźni bo w pierwszym skojarzeniu myślałem że to mózg z wbitym śrubokrętem ale też podobny. a może tylko zamawiali piwo.

no ale to chyba nie Viet Nam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Mój przyjaciel, były skinhead poszedł do szkoły oficerskiej. Opowiadał że spotkał tam wielu swoich zanjomych z młodości i że tak jak i oni miał marzenie iść do armi i w ten sposó walczyć o.... tu każdy sobie moze wpisac co uważa. Dzisiaj nadal spotyka sumpatyków nazizmu i ruchów narodowych w szeregach naszej armii zwłaszcza wsród młodszych oficerów. Nie wiem czy to jest jakaś strategia ale takie fakty zdają się to potwierdzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe co by Ci byli neonazi zrobili jakby nie daj Boże ruchy neonazi zaczęły rządzić w Niemczech i jakimś koszmarnym zrządzeniem losu wyniknęła no może nie wojna, ale jakaś większa awantura gdzie wojsko polskie by musiało bronić granic przed tymi matołami. To ciekawe jakby się wtedy zachowali Ci yli skini w polskiej armii" stojąc naprzeciwko swoich 'ziomali w przekonaniach'?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie