Skocz do zawartości

Call Of Duty 2


QB@

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kto grał w tą gre ?? Jakie są wasze opinie na ten temat ?? Mi gierka sie bardzo podoba, lecz jest nieco za dużo siekaniny". Są ciekawe bronie i grafika. już czekam aż wyjdzie kolejna tego typu gierka. Znacie jakieś fajne ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
QB@ tylko na kiektórych planszach jest siekanina. Do tego zależy jak kto postawi serwer. Jeżeli sa pewne parametry ustawione, nie ma siekaniny i można całkiem fajnie pograć.

Pzdr AK77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Od niedawna gram sobie w CODa w sieci i jestem załamany
Zero współpracy, rąbanka do wszystkiego co się rusza i średnia długość życia" w granicach 5 sekund. Mam wrażenie , że wszyscy gracze zachowują się jak ruscy generałowie - czyli byle w pierjod i agoń. RATUNKU!
Ja chcę z kimś zagrać sensownie. NIE PROFANUJCIE TEJ GRY.
baczyp@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
mieszko jak nie mamy szans to zmież się ze mną. zawszee jestem 1 z pierwszych :P. najfajniejszy serwer to: connect 213.131.248.160:28961
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka super. Kiedys nałogowo rżnąłem w Multiplayera po kilka godzin dziennie. Jednak aktualnie jakoś rzadko sięgam po CODa2 (chyba mi się przegrał :) )

Co do kontynuacji to muszę zmartwić. Żadnych CODów3 na Peceta nie będzie. Wszystkie firmy od gier przestawiają się na konsole (PS xBoxy itp.), bo idą z tego większe zyski.

P.S. Ostatnio grałem w CODa 3 na PS2. Wg. mnie - grafika i detale super, ale gra się fatalnie. Grając na konsolowym padzie gra traci całą dynamikę i charakter.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gram COD2 na bieżąco w multiplayer. Współpracy co prawda zero (minus) ale jest niezła masakra (plus). Wiele osób gra i nie marzeka. Szkoda właśnie tylko że w team deathmatch gra sie jak niby w deathmatch - po prostu wszyscy na wszystkich. Troche pojecia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram COD2 na bieżąco w multiplayer. Współpracy co prawda zero (minus) ale jest niezła masakra (plus). Wiele osób gra i nie marzeka. Szkoda właśnie tylko że w team deathmatch gra sie jak niby w deathmatch - po prostu wszyscy na wszystkich. Troche pojecia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
CoD 2 jest najlepszym FPSem z 2 wojny w jakiego grałem a grałem w najnowsze produkcje"
To chyba chłopaku nie grałeś w Red Orchestrę". Moh-y, Cod-y i inne H&D, owszem są niezłymi grami, ale przy RO wypadają blado.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisałeś że grałeś też w najnowsze tytuły, ale skoro nie znasz Red Orchestry to jak możesz pisać że COD2 jest najlepszy ? Powtarzam, wszystkie MOH-y,COd-y i H&D wysiadają przy RED ORCHESTRZE !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od ponad paru tygodni - nie wiedząc czemu gram własnie w Red O. To co z tego , że jest tania? Wejdź w jedną z rozgrywek pancernych to na zawsze zapomnisz o COD. W cola grałem od paru lat dosłownie, ale nadal jakoś trzyma mnie Orkiestra i to pmimo mankamentów. Np przeładowując Mg lub D przeciwnik biegnie koło mnie jakby nie zauważał, że leżę obok niego.
I pytanie do grających w Orkiestrę - jak mogę uzupełnić amunicję przejeżdzając koło magazynu" ale w terenie? Na pozycjach wyjściowych gdy wrócę czyli w azie" nie ma problemu z tym, ale np w Arad przy moście lub za domami po str niuemieckiej widzę symbol załadowania ale nic się nie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś mi pomoże (bo jestem w tym zielony) to można założyć serwer dla forumowiczów. Mam neostrade 1,3 MB. Z tego co wiem można na niej założyć serwer na 10 slotów.
Co wy na to? Potrzebuję tylko pomocy kogoś kto takie coś potrafi robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powstała Red Orchestra.
Twórcy Unreala rozpisali konkurs na najlepszy dodatek do gry. Wygrała ekipa od RO, jedną z nagród było wykorzystanie za free silnika Unreala i dlatego gra kosztuje tylko 24 zł.
I jeszcze dla wszystkich co twierdzą że COD jest lepszy, filmik:
http://pl.youtube.com/watch?v=dCFCevn7RjY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie